Follow us Today has already donated 727.02 €

Palīdzība Adrianam

Mazajam Adrianam ir nepilni 5 gadiņi, bet jau kopš dzimšanas viņš ir neparasts un atšķirīgs. Ilgu laiku ārsti izteikuši versijas par diagnozēm – neveiklā bērna sindroms, psihomotorās attīstības aizture, valodas attīstības aizture. Tomēr tikai 4,5 gadu vecumā tika diagnosticēts, ka zēna neparastajai uzvedībai iemesls ir autiska spektra traucējumi. Adrians ir neveikls, neprot komunicēt ar citiem bērniem, attīstībā atpaliek no citiem bērniem.

Adrians ir arī ļoti izvēlīgs ēšanā - daudzus pārtikas produktus, piemēram, pienu, kategoriski atsakās ēst. Tas vecākiem lika ieviest bezglutēna un bezlaktozes diētu, kas deva arī labus rezultātus – zēns kļuva mierīgāks, uzlabojās koncentrēšanās spējas.

Adriana runa ir ehoāliska - viņš atkārto iepriekš dzirdētas frāzes, teikumus, par sevi runā trešajā personā. Taču Adrianam piemīt viena interesanta īpašība – viņam ir ļoti laba intuīcija.

Ārsti Adrianam rekomendē ABA terapiju, kā arī ģenētika konsultāciju vielmaiņas pārbaudei. Šobrīd zēns apmeklē ABA terapiju 3 reizes nedēļā, un tas dod rezultātus – Adrians sācis runāt, iemācījies atdarināt. Lai nodrošinātu Adrianam regulāru ABA terapiju, gadam nepieciešami 3600 eiro. Māmiņa zēnu audzina viena un ABA terapijas izmaksas, kas mēnesī ir 300 eiro, viņai nav pa spēkam. Tādēļ nepieciešams līdzcilvēku atbalsts.

Palīdzēsim Adrianam!

The Project is placed online on: 26.06.2019

Projekts noslēgts 11.08.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Adrianam Storoginam

Guardian Angels for Children

Atkārtota palīdzība Ingai Duļbinskai - Loginai

Palīdzība Maijai Celmiņai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

721 895.14 €