Seko mums Šodien saziedoti jau 4,172.00 €

Palīdzi Turcijai!

Palīdzība zemestrīcē cietušajiem Turcijā!

Pirmdien, 6. februārī, Turcija piedzīvoja vienu no stiprākajām zemestrīcēm valsts vēsturē. Dzīvību zaudējuši tūkstošiem cilvēku, un desmitiem tūkstošu cilvēku ir ievainoti. Vairāk nekā 5500 ēkas ir sabrukušas, tai skaitā slimnīcas, apgrūtinot palīdzības sniegšanu cietušajiem. Šobrīd turpinās glābšanas un meklēšanas darbi, lai izglābtu cilvēkus, kuri ir iesprostoti gruvešos. Pajumti ir zaudējuši desmitie tūkstošu cilvēku, kuri ziemas salā ir spiesti meklēt patvērumu veikalos, stadionos, mošejās un citos kopienas centros. 

Ziedojumi tiks izlietoti sadarbībā ar Turcijas vēstniecību Latvijā, lai iegādātos pašas nepieciešamākās preces - segas, teltis, sildītājus un medikamentus. Ziedot iespējams arī humāno palīdzību - jaunas segas, elektriskos sildītājus un citas ziemas apstākļiem nepieciešamās lietas. Ziedojumus aicinām nogādāt labdarības organizācijas Tavi Draugi noliktavā Ventspils ielā 50, Rīga. Darba laiks no pirmdienas līdz sestdienai no 10:00-18:00. Ziedojumi Turcijā bez maksas tiks nogādāti ar aviokompāniju Turkish Airlines. Plašāk šeit.

Palīdzēsim Turcijas cilvēkiem pārdzīvot šo nelaimi!

Projekts ievietots portālā 07.02.2023

Projekts noslēgts 13.04.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Dzēs “CO2 pēdas” nospiedumu!

Palīdzība Laurai Ciguzei

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Ārstnieciskā masāža

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 160 775.59 €