Seko mums Šodien saziedoti jau 1,092.12 €

Palīdzi trūcīgiem mazuļiem! (2015)

Katrs bērniņš, kurš piedzimst Latvijā, ir pelnījis ne tikai vecāku  rūpes un mīlestību, bet arī visu praktiski nepieciešamo, lai augtu vesels un laimīgs. Diemžēl daudziem vecākiem sagādā lielas grūtības nodrošināt visu praktiski nepieciešamo, jo trūkst līdzekļu.

Visbiežāk palīdzība nepieciešama nabadzīgām ģimenēm ar bērniem līdz 2 gadu vecumam. Šajā laikā lieli tēriņi saistīti gan ar mazuļu piena maisījuma, gan autiņbiksīšu iegādi. Lai mazuļi no nabadzīgām ģimenēm neizjustu trūkuma skarbo slogu, bet augtu, saņemot visu to, kas palīdz nostāties uz kājām un droši spert pirmos soļus, vajadzīga mūsu palīdzība.

Visbiežāk trūcīgās ģimenes iztiek no minimālās māmiņu algas un trūcīgo pabalsta, taču tas mēdz būt nepietiekoši , īpaši, ja noticis kas neplānots, piemēram saslimšana. Ļoti bieži šādās ģimenēs nedēļa līdz nākamā  pabalsta saņemšanai vai strādājošā vecāka algai ir kritiska. Pietrūkst nauda pārtikai, īpaši mazuļu speciālajam piena maisījumam, autiņbiksītem, zālēm saslimšanas gadījumā. Nereti mammas izmisumā piena maisījumu ‘pavelk garāku’, pielejot vairāk ūdeni nekā atļauts, taču patiesībā mazulis paliek pusbadā un tas ir nepieļaujami. Bērniņš nav vainīgs, ka vecākiem trūkst līdzekļu.

Palīdzēsim ģimenēm ar mazuļiem kritiskajās situācijās saņemt pašu neatliekamāko palīdzību - piena maisījumu un autiņbiksītes! 16 eiro ziedojums palīdzēs vienam mazulim saņemt piena maisījumu un autiņbiksītes vidēji vienai nedēļai. Projektu īsteno Ziedot.lv sadarbībā ar labdarības organizācijām visā Latvijā. 

Ziedo arī:

  • ziedojumu kastītēs MAXIMA veikalos visā Latvijā;
  • izvēloties produktus MAXIMA veikalos ar akcijas zīmi, ražotājs ziedos 1 centu mazuļu atbalstam;
  • zvanot uz ziedojumu tālruni 9006 7004 (maksa par zvanu 1,42 eur).

Noskaties video un palīdzēsim mazuļiem no trūcīgām ģimenēm nostāties uz kājām!  

Projekts ievietots portālā 05.01.2015

Projekts noslēgts 31.12.2015

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Ziedot iespējams arī zvanot uz labdarības tālruni 90067004*.

*Maksa par zvanu 1,42 EUR, tai skaitā Lattelecom apkalpošanas maksa par katru zvanu 12,1%. Ja Jums neizdodas noziedot zvanot no mobilajiem tālruņiem, lūgums sazināties ar savu operatoru, lai noskaidrotu vai Jūsu izvēlētais tarifs ļauj veikt zvanus uz labdarības tālruņiem. Diemžēl priekšapmaksas karšu lietotājiem nav iespējams ziedot zvanot uz labdarības tālruni.

Citi aktuāli projekti

POGA uz riteņiem

Palīdzība Jakovam un Vladimiram

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

717 021.78 €