Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Palīdzi "Labajām mājām"

Atskaite 31.12.2021

Atskaite par laika periodu 01.12.21.-31.12.21.

Decembrī patversmē "Labās mājās" tika uzņemti 14 kaķi un 7 suņi. Šajā laika posmā patversme darbojās kā ierasts, aprūpējot gan vecos patversmes iemītniekus, gan uzņemot jaunus iemītniekus, tostarp gan vieglāk mājās iekārtojamus, gan arī grūtāk. Patversmes brīvprātīgajiem bija iespēja socializēt kaķēnus un vest pastaigās mūsu suņus. Paralēli patversmes ikdienas darbiem, regulāri informējām par iespēju adoptēt patversmes iemītniekus – publicējām stāstus par mūsu suņiem un kaķiem sociālajos tīklos un dažādos plašsaziņas līdzekļos, dodot dzīvniekiem iespēju tikt pamanītiem potenciālo adoptētāju acīs.
Sadarbībā ar banku "Citadele" tika rīkota akcija, kuras laikā Ziemassvētku tirdziņā Vērmanes dārzā ikvienam apmeklētājam bija iespēja atbalstīt patversmi un tās iemītniekus, veicot ziedojumu klātienē ar inovatīvo Citadele Phone Pos tehnoloģiju. Jaunās tehnoloģijas ieviešana ziedojumu vākšanā ir ļoti efektīva, jo cilvēki, piemēram, apciemojot patversmi, labprāt ziedotu tās iemītniekiem, taču mūsdienās pieaug tendence nenēsāt līdzi skaidru naudu. Un jaunā tehnoloģija šajā ziņā ir ideāls risinājums. Kopš pandēmijas sākuma ir sarucis patversmes ziedojumu daudzums, līdz ar to meklējam iespējas, ka piesaistīt ziedojumus, lai turpinātu kvalitatīvi aprūpēt mūsu četrkājainos iemītniekus.

Par saziedotajiem līdzekļiem pārskata periodā apmaksāti rēķini par apkures granulām.

Finanšu atskaite
Kokskaidu granulas apkures katlam EUR 351,09
Kopā izlietots EUR 351,09

Atskaite par laika periodu 01.09.21.-30.11.21.

Laika periodā no septembra sākuma līdz novembra beigām patversmē "Labās mājās" tika uzņemts 61 kaķis un 34 suņi. Šajā laika posmā patversme darbojās kā ierasts, uzņemot gan jaunus iemītniekus, gan vecus, gan vieglāk mājās iekārtojamus, gan arī grūtāk. Lai arī ārkārtas situācijas lokdauns uz īsu brīdi ieviesa izmaiņas brīvprātīgo darba kārtībā, brīvprātīgajiem bija iespēja socializēt kaķēnus un vest pastaigās mūsu suņus. Paralēli patversmes ikdienas darbiem, regulāri informējām par iespēju adoptēt patversmes iemītniekus – publicējām stāstus par mūsu suņiem un kaķiem sociālajos tīklos un dažādos plašsaziņas līdzekļos, dodot dzīvniekiem iespēju tikt pamanītiem potenciālo adoptētāju acīs.

Par saziedotajiem līdzekļiem pārskata periodā apmaksāti rēķini par elektroenerģiju patversmes kompleksa uzturēšanai, apkures granulām, iegādātas kaķu cementējošās smiltis. Papildus projekts sniedza arī nozīmīgu finansiālu atbalstu dzīvnieku kopēju atalgojuma segšanai.

Finanšu atskaite
Kokskaidu granulas apkures katlam EUR 1 326,00
Elektroenerģija patversmes kompleksa uzturēšanai EUR 1 257,92
Dzīvnieku kopēju atalgojums EUR 1 620,27
Kaķu cementējošās smiltis EUR 246,90
Kopā izlietots EUR 4 451,09

Atskaite par laika periodu 01.06.21.-31.08.21.

Laika periodā no jūnija sākuma līdz augusta beigām patversmē "Labās Mājas" tika uzņemti 59 kaķi un 23 suņi.
Beidzoties ārkārtas situācijai un epidemioģiskajam stāvoklim valstī kopumā uzlabojoties, atkal vērām durvis brīvprātīgajiem. Īpašs prieks bija atkal redzēt atgriežamies mūsu brīvprātīgos suņu staidzinātājus un kaķu socializētājus, jo, kā jau katru gadu, arī šovasar patversmē tika uzņemti daudzi kaķēni. Un, lai mazie minči izaugtu par drošiem un draudzīgiem mājas mīluļiem un ātrāk tiktu adoptēti, palīgā nāca dažāda vecuma jaunieši, kuri izvēlējās daļu sava brīvā laika pavadīt, socializējot mazos ķiparus. Kaķēnu jaunie saimnieki tika informēti par kaķu sterilizācijas nepieciešamību.
Par ziedotajiem līdzekļiem pārskata periodā apmaksāti rēķini par elektroenerģiju patversmes kompleksa uzturēšanai, apkures granulām, kā arī iegādāti dezinfekcijas un saimniecības līdzekļi. Papildus projekts sniedza arī nozīmīgu finansiālu atbalstu daļējai dzīvnieku kopēju atalgojuma segšanai.
Sadarbībā ar pārtikas interneta veikalu “Barbora” tika īstenota vēl nebijusi sociālās atbildības iniciatīva – Vasaras suņu skola bērniem kopā ar kinologu Ivaru Lielpēteri. Suņu skoliņa noritēja četras reizes, kopumā pulcējot vairāk nekā 80 sākumskolas vecuma bērnus. Pasākumu laikā bērni varēja iepazīt dzīvnieku patversmes iemītniekus, apgūt noderīgas zināšanas par drošību suņa tuvumā mājās un uz ielas. Kā arī bērni saņēma praktiskus padomus par mājdzīvnieka uzņemšanu ģimenē un aktīvi pavadīja pēcpusdienu brīvā dabā, dodoties pastaigā pa mežu ar četrkājainajiem patversmes iemītniekiem.

Finanšu atskaite: 
Kokskaidu granulas apkures katlam EUR 331,5
Elektroenerģija patversmes kompleksa uzturēšanai EUR 285,44
Dzīvnieku kopēju atalgojums EUR 1 712,55
Dezinfekcijas un saimniecības līdzekļi, kaķu cementējošās smiltis EUR 127,48
Kopā izlietots EUR 2456,97

 

Atskaite par laika periodu 01.03.21.-31.05.21.

Laika periodā no marta sākuma līdz maija beigām patversmē "Labās mājās" tika uzņemti 47 kaķi un 31 suns.
Par saziedotajiem līdzekļiem pārskata periodā apmaksāti rēķini par elektroenerģiju patversmes kompleksa uzturēšanai, apkures granulām, iegādāti telpu un inventāra dezinfekcijas un saimniecības līdzekļi. Papildus projekts sniedza arī nozīmīgu finansiālu atbalstu dzīvnieku kopēju atalgojuma segšanai.

Finanšu atskaite:
Kokskaidu granulas apkures katlam EUR 497,25
Elektroenerģija patversmes kompleksa uzturēšanai EUR 363,56
Dzīvnieku kopēju atalgojums EUR 1 908,23
Dezinfekcijas un saimniecības līdzekļi, kaķu cementējošās smiltis EUR 65,36
Kopā izlietots EUR 2 834,40

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Danai Indriksonei

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Palīdzība Miķelim Eglītim

Palīdzība Katrīnai Grosai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 389.13 €