Seko mums Šodien saziedoti jau 160.00 €

Palīdzi ķepaiņiem sagaidīt īsto ģimeni! 2022

Dzīvnieku patversme "Labās mājas" sniedz siltumu, rūpes un drošības sajūtu bez pajumtes palikušiem suņiem un kaķiem. Katra stāsts ir atšķirīgs – kāds kļuvis lieks, jo saimnieki pārceļas un mīlulim vairs neatrod vietu, kādam saimnieks nomiris, kādu no nežēlības izglābuši līdzcilvēki. Tomēr ikviens ilgojas tikt pamanīts un aizvests uz mājām, kur sākt jaunu, priekpilnu dzīves posmu.

“Labās mājas” ikvienam dzīvniekam cenšas atrast mīlošu un gādīgu ģimeni. Kamēr ķepaiņi gaida, nodrošinām viņiem labus dzīves apstākļus, pilnvērtīgu barošanu, medicīnisko palīdzību un iejūtīgu aprūpi.

Arī tu vari palīdzēt! Ziedo, lai varam sasildīt, pabarot, izārstēt un aprūpēt ķepaiņus, kamēr tie gaida savu īsto ģimeni!
Atšķirībā no pašvaldību patversmēm, kurās uzņemtajiem dzīvniekiem finansējums ir nodrošināts vismaz pirmajām 14 dienām, „Labajās mājās” 80% dzīvnieku jau no uzņemšanas brīža jāuztur par saviem līdzekļiem. Taču patversmei nav „savu” līdzekļu, ir tikai sabiedrības atbalsts – ziedojumi, kas ļauj palīdzēt nelaimē nokļuvušajiem suņiem un kaķiem.

Šogad "Labajām mājām" aprit 10 gadi. Līdz šim “Labajām mājām” ar sabiedrības atbalstu ir izdevies izglābt vairāk nekā 5 tūkstošus dzīvnieku, bet biedrībai “Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa” kopumā - 15 tūkstošus ķepaiņu.

Kopā mēs varam! Kopā mums izdodas!

Projekts ievietots portālā 02.03.2022

Projekts noslēgts 31.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Emociju stāsts

Twitter konvojs Ukrainai

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Palīdzība Rinaldam Kukšam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 998.35 €