Follow us Today has already donated 1,184.99 €

Palīdzi ķepaiņiem sagaidīt īsto ģimeni! 2022

Dzīvnieku patversme "Labās mājas" sniedz siltumu, rūpes un drošības sajūtu bez pajumtes palikušiem suņiem un kaķiem. Katra stāsts ir atšķirīgs – kāds kļuvis lieks, jo saimnieki pārceļas un mīlulim vairs neatrod vietu, kādam saimnieks nomiris, kādu no nežēlības izglābuši līdzcilvēki. Tomēr ikviens ilgojas tikt pamanīts un aizvests uz mājām, kur sākt jaunu, priekpilnu dzīves posmu.

“Labās mājas” ikvienam dzīvniekam cenšas atrast mīlošu un gādīgu ģimeni. Kamēr ķepaiņi gaida, nodrošinām viņiem labus dzīves apstākļus, pilnvērtīgu barošanu, medicīnisko palīdzību un iejūtīgu aprūpi.

Arī tu vari palīdzēt! Ziedo, lai varam sasildīt, pabarot, izārstēt un aprūpēt ķepaiņus, kamēr tie gaida savu īsto ģimeni!
Atšķirībā no pašvaldību patversmēm, kurās uzņemtajiem dzīvniekiem finansējums ir nodrošināts vismaz pirmajām 14 dienām, „Labajās mājās” 80% dzīvnieku jau no uzņemšanas brīža jāuztur par saviem līdzekļiem. Taču patversmei nav „savu” līdzekļu, ir tikai sabiedrības atbalsts – ziedojumi, kas ļauj palīdzēt nelaimē nokļuvušajiem suņiem un kaķiem.

Šogad "Labajām mājām" aprit 10 gadi. Līdz šim “Labajām mājām” ar sabiedrības atbalstu ir izdevies izglābt vairāk nekā 5 tūkstošus dzīvnieku, bet biedrībai “Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa” kopumā - 15 tūkstošus ķepaiņu.

Kopā mēs varam! Kopā mums izdodas!

The Project is placed online on: 02.03.2022

Project completed 31.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help for Elderly People

Palīdzība Anitai Ogai

Palīdzība Katrīnai Legzdiņai

Medical Massage

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 364 371.66 €