Seko mums Šodien saziedoti jau 85.00 €

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

Bērna slimība, it īpaši, ja tā ir saistīta ar ievietošanu slimnīcā, vienmēr ir emocionāli smaga un psiholoģiski traumējoša pieredze pašam bērnam un viņa tuviniekiem. Fiziskas sāpēs, ko jūt bērns, ir pastiprinātas ar bailēm no nezināmā. Nereti blakus bērnam atrodas vecāki, kuri paši izjūt stipru stresu, kas ietekmē bērna emocionālo stāvokli. Tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi palīdzēt bērnam iedvest mieru, novērst uzmanību, mazināt bailes un stresu viņam pašam un viņa vecākiem un atvieglot procedūru veikšanas un ārstēšanas procesu medicīnas personālam.

Kamēr medicīnas personāla primārais uzdevums ir bērna fiziskās veselības aprūpe un ārstēšanas process, Dakteru Klaunu darbs ir sniegt psiholoģisko atbalstu bērnam un viņa tuviniekiem, atnesot pozitīvas emocijas un iespēju aizmirst par savu slimību, diagnozi, procedūrām un zālēm, pārvarēt gan fiziskās, gan emocionālās sāpes. Dakteris Klauns atnes uz slimnīcu īpašo cilvēcisko kontaktu, atbalstu un palīdzību bērniem un viņu tuviniekiem, kas ir spējīgs kopā ar bērnu izgudrot jaunu pasauli, kur nav vietas slimībai un sāpēm. Dakteris Klauns ir saikne starp bērnu un personālu, bērnu un vecāku, un arī tilts no slimnīcas uz ārējo pasauli, kas nozīmē – no slimības uz veselību.

Dakteri Klauni ir blakus bērniem un viņu tuviniekiem, lai palīdzētu stresa pilnās un smagās situācijās – onkoloģijas un intensīvās terapijas nodaļās, neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļā, arī visās citās nodaļās un procedūru kabinetos.

Ik mēnesi Dakteri Klauni satiek un sniedz atbalstu, siltumu un smaidus aptuveni 1500 bērniem un viņu tuviniekiem Latvijas slimnīcās.  2018. gadā Dakteri Klauni pavadīja 4 898 darba un prieka stundas kopā bērniem slimnīcās, un tā ir tikai daļa no atbalsta, kas ir nepieciešams slimiem bērniem, un Dakteri Klauni ir gatavi savu darbu turpināt. 

Dakteru Klaunu darbs ir iespējams vienīgi pateicoties līdzcilvēku ziedojumiem, un mēs katrs varam palīdzēt Dakteriem Klauniem atnākt pie visiem tiem bērniem un vecākiem, kuri viņus gaida!

Saziedotais finansējums tiks izmantots, lai apmaksātu Dakeru Klaunu darbu.

Projekts ievietots portālā 26.04.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Es apņemos

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Nikolajam Savdonam

Palīdzi Pogai izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

731 218.70 €