Seko mums Šodien saziedoti jau 8,919.50 €

Palīdzēsim Ukrainas Mārītēm

Krievijas armija ir iebrukusi Ukrainā un pārkāpusi neatkarīgas valsts robežas. Ukrainai ir nepieciešams atbalsts! Kijivas apgabala Slavutičas pilsētā ir dibināts Latvijas bērnu dārzs "Mārīte". 

Slavutičas pilsēta atrodas 50 km no Černobiļas un uz to pēc Černobiļas AES katastrofas, kas notika 1986.gadā, pārcēlās liela daļa Černobiļas un Pripetas iedzīvotāju. Bērnudārzs atrodas vienā no 13 pilsētas kvartāliem - Rīgas kvartālā, kuru projektējuši un būvējuši arhitekti un celtnieki no Latvijas no 1987. līdz 1988.gadam.

Šogad Krievijas iebrukuma rezultātā pilsēta tika okupēta, iedzīvotāji bija saņemti ķīļā. Ukrainas aizstāvji pilsētu atbrīvoja, bet Krievija turpina terorizēt valsts infrastruktūru un iedzīvotājus. Raķešu uzlidojumi pilsētām tieši apdraud civiliedzīvotājus. Bērnudārzs "Mārīte" pagrabā ierīko novietni, lai bērni būtu drošībā pie raķešu uzlidojumiem. Par ziedojumiem iegādāsimies drošajai novietnei nepieciešamās lietas - ugunsdrošas durvis, pagaidu virtuvīti ar tējkannu un plītiņu, bērnu rotaļlietas, ģeneratoru un citas nepieciešamās lietas.

Palīdzēsim Ukrainas bērniem būt drošībā!

Projekts ievietots portālā 02.11.2022

Projekts noslēgts 05.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Karo droši!

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 886.94 €