Seko mums Šodien saziedoti jau 0.00 €

Palīdzēsim mūsu četrkājainajiem draugiem 2016

Dzīvnieki nonāk patversmē “Otrā māja” dažādu iemeslu dēļ, dažus no tiem izmet ārā bezatbildīgi saimnieki, cits kļūst par klaiņojošiem saimnieku nāves dēļ, bet daži vienkārši nejauši apmaldās un nevar atrasts atpakaļceļu uz mājām.

Nonākušie pie mums kaķi un suņi dzīvo šeit tik ilgi, cik nepieciešams, kamēr tie iegūs jaunos saimniekus, jo Patversmes “Otrā māja” pamatnoteikums un pamatprincips ir neiemidzināt dzīvniekus.

Patversme darbojas tikai gadu, bet pa visu šo laiku mums izdevās izglābt ap 120 četrkājaino draugu dzīvības un atrast jaunās mājās 90 dzīvniekiem. Patversmes darbinieki dara visu iespējamo, lai dzīvnieki justos pēc iespējas ērtāk un labāk, cik vien tas ir iespējams patversmes apstākļos. Patversmē nonākušie dzīvnieki tiek sterilizēti, vakcinēti, apstrādāti pret parazītiem un čipēti. Reģistrējot jaunu saimnieku vai atgriežot, suņi tā iepriekšējam saimniekam, tas tiek reģistrēts Latvijas datu bāzē.

Dzīvnieku uzturēšana un ārstēšana patversmē “Otrā māja” lielākoties ir iespējama tikai pateicoties nevienaldzīgo cilvēku atbalstam!

Mēs darām visu iespējamo, lai atrast jaunās mājas mūs iemītniekiem, bet, neskatoties uz mūsu centībām un brīvprātīgo darbinieku palīdzību, adoptēto dzīvnieku ir tikpat daudz, cik “jauno”, nonākušo pie mums dzīvnieku. patversmē regulāri tiek uzturēti 30 suņi un 20 kaķi. viena suņa barošana un aprūpe izmaksā vidēji EUR 4.00 dienā, kaķim – EUR 1,80 dienā.

Visi saziedotie līdzekļi tiks izmantoti patversmes iemītnieku barošanai, uzturēšanai un veterinārā ārsta pakalpojumu segšanai.

Projektam “Palīdzēsim mūsu četrkājainajiem draugiem!” iespējams ziedot:

  • portālā Ziedot.lv
  • nosūtot SMS ar vārdu PET1 vai PET2 vai PET5 uz numuru 144 (PET1-EUR 1,00; PET2-EUR 2,00; PET5-EUR 5,00)

Priecāsimies arī par kādu ciemakukuli:

  • barību: konserviem suņiem un kaķiem, kvalitatīvu sauso barību mazuļiem vai senioriem, kā arī kārumiem sauso kaltējuma veidā;
  • jaunu vai lietotu pastaigu pavadu un kakla siksnu;
  • sausu malku vai briketēm, lai iekštelpu astainiem aukstā laikā nesaltu ķepas;
  • segām, palagiem un dvieļiem guļvietām;
  • sausiem salmiem āra dzīvnieku mājvietām.

Visi ieinteresētie var sazināties ar mūsu iemītniekiem, veltīt tiem uzmanību, sniegt tiem mīlestību un rūpes, zvaniet, rakstiet un brauciet pie mums uz patversmi! Mēs būsim priecīgi katram labam cilvēkam, bet kaķīši un sunīši vienmēr gaida jaunos saimniekus.

Sīkāku informāciju par patversmi “Otrā māja” var atrast mājas lapā www.otramaja.lv

Projekts ievietots portālā 18.07.2016

Projekts noslēgts 31.12.2016

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Grāmatu starts

Atbalsts Vasilisai Ļubimovai

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Palīdzība smagi slimiem jauniešiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

443 377.76 €