Seko mums Šodien saziedoti jau 9,603.67 €

Palīdzam brīnumiem notikt

Palīdzam brīnumam notikt!

Sarūpēt svētkus un ienest prieku ģimenēs, kurās ir smagi slimi ģimenes locekļi, ir brīnišķīga Ziemassvētku iniciatīva. Starp mums ir ģimenes, kuras arī svētkos neatļaujas daudziem pašsaprotamas lietas, tāpēc mēs varam palīdzēt brīnumam notikt un sarūpēt svētku pārtikas grozu! Visi ziedojumi tiks novirzīti 150 Latvijas ģimenēm, kuras ne tikai cīnās par sava bērna vai cita ģimeņes locekļa veselības stāvokļa uzlabošanu, bet arī saskaras ar finansiālām grūtībām. Šīm ģimenēm atbalsts jo īpaši svarīgs šajā ekonomiski sarežģītajā laikā, kad dažādu izmaksu pieaugums radījis papildu finanšu slogu vismazāk aizsargātajai sabiedrības daļai – maznodrošinātām ģimenēm, kurās aug bērni ar funkcionāliem traucējumiem.

Ziedot.lv un mazumtirdzniecības tīkls „Maxima Latvija” uzsāk labdarības akciju, aicinot ikvienu Latvijas iedzīvotāju ieskandināt Ziemassvētku gaidīšanas laiku ar labu darbu – ziedot savas PALDIES kartes uzkrājumus svētku radīšanai bērniem ar īpašam vajadzībām no maznodrošinātām ģimenēm. Labdarības akcijas laikā ikviens “Maxima” lojalitātes kartes īpašnieks var ziedot visu vai daļu no uzkrātajiem līdzekļiem PALDIES kontā, lai Ziemassvētku laikā atbalstītu ģimenes, kurās aug bērni ar kustību traucējumiem. Ziedotie lojalitātes kartes PALDIES līdzekļi tiks novirzīti dāvanu karšu iegādei, lai ģimenes iepriecinātu svētkos!

Projekts ievietots portālā 25.11.2021

Projekts noslēgts 01.01.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Ukrainas bēgļiem Latvijā!

Palīdzība Raitim Garozam

Mazo sirsniņu cerības

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 121 938.72 €