Follow us Today has already donated 4,975.03 €

Palīdzam brīnumiem notikt

Palīdzam brīnumam notikt!

Sarūpēt svētkus un ienest prieku ģimenēs, kurās ir smagi slimi ģimenes locekļi, ir brīnišķīga Ziemassvētku iniciatīva. Starp mums ir ģimenes, kuras arī svētkos neatļaujas daudziem pašsaprotamas lietas, tāpēc mēs varam palīdzēt brīnumam notikt un sarūpēt svētku pārtikas grozu! Visi ziedojumi tiks novirzīti 150 Latvijas ģimenēm, kuras ne tikai cīnās par sava bērna vai cita ģimeņes locekļa veselības stāvokļa uzlabošanu, bet arī saskaras ar finansiālām grūtībām. Šīm ģimenēm atbalsts jo īpaši svarīgs šajā ekonomiski sarežģītajā laikā, kad dažādu izmaksu pieaugums radījis papildu finanšu slogu vismazāk aizsargātajai sabiedrības daļai – maznodrošinātām ģimenēm, kurās aug bērni ar funkcionāliem traucējumiem.

Ziedot.lv un mazumtirdzniecības tīkls „Maxima Latvija” uzsāk labdarības akciju, aicinot ikvienu Latvijas iedzīvotāju ieskandināt Ziemassvētku gaidīšanas laiku ar labu darbu – ziedot savas PALDIES kartes uzkrājumus svētku radīšanai bērniem ar īpašam vajadzībām no maznodrošinātām ģimenēm. Labdarības akcijas laikā ikviens “Maxima” lojalitātes kartes īpašnieks var ziedot visu vai daļu no uzkrātajiem līdzekļiem PALDIES kontā, lai Ziemassvētku laikā atbalstītu ģimenes, kurās aug bērni ar kustību traucējumiem. Ziedotie lojalitātes kartes PALDIES līdzekļi tiks novirzīti dāvanu karšu iegādei, lai ģimenes iepriecinātu svētkos!

The Project is placed online on: 25.11.2021

Project completed 01.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Families with Disabled Children

10 FOX for Ukraine

Palīdzība Lidijai Strautniecei

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 065 802.81 €