Seko mums Šodien saziedoti jau 1,204.26 €

Osokina Brīvības festivāls - Ukrainas cilvēkiem

No 7. maija līdz 17. jūnijam Rīgā, Valmierā un Kuldīgā norisinājies jau ceturtais pianista Andreja Osokina Brīvības festivāls, kas arī šogad ir veltīts Ukrainai. Šī ziedojumu akcija izveidota īpaši festivāla laikam un tās laikā saziedotie līdzekļi līdz ar festivāla biļešu ieņēmumiem sadarbībā ar “Biļešu Paradīze”, Ziedot.lv, biedrību “Tavi draugi” un Ukrainas vēstniecību Latvijā tiks novirzīti humanitārajai, medicīnas un mājdzīvnieku palīdzībai. Kopā ar sadarbības partneriem tiks izvērtētas arī Ukrainā akūti nepieciešamās lietas, lai nodrošinātu pēc iespējas vērtīgāku atbalstu Ukrainas cilvēkiem.

Šogad festivāls un tā ieskaņas pasākumi norisinājušies vairāk kā mēnesi – tā laikā notikuši daudzveidīgi koncerti, meistarklases, sarunas par aktuālo, īpaša festivāla mūziķu tikšanās ar ukraiņu ģimenēm, labdarības akcijas un citi notikumi. Tas pulcējis Latvijā un pasaulē atzītus latviešu un ukraiņu mūziķus, aktierus, māksliniekus un citu jomu profesionāļus, kuru vidū ir “Labvēlīgais Tips”, “Melo-M”, Ralfs Eilands, Katrīna Gupalo, “Kremerata Lettonica”, Sonora Vaice, Ieva Parša, Marlēna Keine, Edgars Ošleja, Iveta Cālīte, Platons Buravickis, Gundars Āboliņš, Dita Lūriņa, Ģirts Krūmiņš, klavieru kvartets “Quadra”, Kristīne Garklāva, Kristīne Rudzinska, Mārtiņš Daugulis, pianisti Andrejs Osokins, Dmitrijs Volkovs, Roksana Tarvide, Georgijs Osokins, mūziķi, mākslinieki un aktieri no Ukrainas un daudzi citi.

-------------

From 7 May to 17 June, Riga, Valmiera and Kuldiga hosted the fourth pianist Andrejs Osokins Freedom Festival, which also this year was dedicated to Ukraine. This donation campaign was created especially for the time of the Festival, and the funds donated during the campaign, together with the Festival ticket revenues, will be redirected to humanitarian, medical and pet aid in cooperation with “Biļešu Paradīze”, Ziedot.lv, the association “Tavi draugi” and the Embassy of Ukraine in Latvia. Together with cooperation partners, we will also assess the urgent needs in Ukraine in order to provide the most valuable support to the Ukrainian people.

This year, the Festival and its launch events have taken place for more than a month with a wide range of concerts, master classes, conversations about current events, special meetings of Festival musicians with Ukrainian families, charity campaigns and other events. It brought together Latvian and Ukrainian musicians, actors, artists and other professionals, renowned in Latvia and abroad, including “Labvēlīgais Tips”, “Melo-M”, Ralfs Eilands, Katrīna Gupalo, “Kremerata Lettonica”, Sonora Vaice, Ieva Parša, Marlēna Keine, Edgars Ošleja, Platons Buravickis, Gundars Āboliņš, Dita Lūriņa, Ģirts Krūmiņš, piano quartet “Quadra”, Kristīne Garklāva, Kristīne Rudzinska, Mārtiņš Daugulis, pianists Andrejs Osokins, Dmitry Volkov, Roksana Tarvide, Georgijs Osokins, musicians, artists and actors from Ukraine and many others.

Projekts ievietots portālā 24.04.2023

Projekts noslēgts 03.07.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Palīdzība Sabīne Strode

Droni Ukrainas bruņotajiem spēkiem

Palīdzība Marijai Bozovičai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 439.60 €