Seko mums Šodien saziedoti jau 12,006.00 €

#Neklusē!

Latvijā katrs trešais skolēns cieš no mobinga, taču 54% no šiem skolēniem nav meklējuši palīdzību. Mobings ir emocionāla vai fiziska vardarbība starp vienaudžiem klātienē vai internetā, kas tiek īstenota speciāli, ilgstoši un kurā spēku samērs nav līdzvērtīgs.

Lai mazinātu mobingu un preventīvi novērstu, ir svarīgi izglītot bērnus un jauniešus ne tikai par mobingu, bet par saistītām tēmām - emocijām, sadarbību, konfliktu risināšanu u.c. Lai gan visbiežāk mobings ir izplatīts pamatskolā, ir svarīgi izglītot bērnus sākumskolā, lai mobingu preventīvi novērstu.

Sociālā projekta #Neklusē mērķis ir samazināt mobinga līmeni Latvijas skolās. Ar Jūsu un Ziedot.lv atbalstu spēsim izstrādāt mācību metodoloģiju klases audzināšanas stundām 1.-4.klašu grupai. Metodoloģija būs pieejama #Neklusē sadarbības skolās - sākot no 2021./2022.mācību gada 54 skolās. Klašu audzinātāji tiks apmācīti tās izmantošanai un pēc tam vadīs klases audzināšanas stundas, izmantojot #Neklusē mācību metodoloģiju.

Šī mācību metodoloģija tiks iekļauta risinājumos, ko sociālais projekts #Neklusē nodrošina skolām bezmaksas:
- mācību metodoloģija klases audzināšanas stundām
- mobilā lietotne, kurā skolēni var ziņot par pāridarījumu un saņemt psihologa palīdzību
- aptauja skolas personālam, vecākiem un skolēniem
- apmācības skolas personālam, izglītojoši pasākumi vecākiem un skolēniem
- komunikācijas materiāli par mobingu
- atbalsts skolas vadībai un personālam šo risinājumu ieviešanā

Uzziniet vairāk par sociālo projektu #Neklusē: www.nekluse.lv

Projekts ievietots portālā 26.04.2021

Projekts noslēgts 28.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība dzīvniekiem

Palīdzība Jevgenijai Kovaļenko

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 746 627.02 €