Seko mums Šodien saziedoti jau 0.00 €

Namiņš bērniem 2019

Auces latviešu biedrības Krīzes centrs “Namiņš” šobrīd ikdienā atbalsta 16 daudzbērnu ģimenes, kurās aug 82 bērni. Piecdesmit septiņi no šiem bērniem ir skolnieki. Bērni “Namiņā” ierodas pēc stundām. Šeit viņiem ar ziedotāju atbalstu tiek nodrošināta iespēja paēst pusdienas vai launagu un atpūsties, spēlējot tenisu, novusu un citas galda spēles. Reizi nedēļā, piektdienās, notiek deju grupas nodarbības. Bērni apmeklē dramatikas pulciņu, iestudē ludziņas un mācās dziedāt. Vairākas reizes mācību gada laikā norit zīmēšanas konkursi, kuru noslēgumā notiek uzvarētāju apbalvošana un ballīte.

Gaidot jauno skolas gadu, augusta mēnesī katram skolēnam tiek piešķirti EUR 20.00 mācību līdzekļu iegādei. Divas reizes mācību gada laikā (novembrī un aprīlī) bērniem tiek pirkti jauni, sezonai atbilstoši apavi. Novembrī - ziemas zābaki, aprīlī-pārsvarā botas, jo bērni tā vēlas. Visa gada garumā krīzes centru apmeklējošās ģimenes var saņemt apģērbu, ko ziedo gan Auces un tās apkārtnes iedzīvotāji, gan sadarbības partneri no Norvēģijas. 

Lai šo atbalstu turpinātu un bērni pēc skolas būtu pabaroti un pieskatīti, nepieciešams ziedotāju atbalsts pārtikas, malkas un mācibu līdzekļu iegādei. 

Projekts ievietots portālā 01.04.2019

Projekts noslēgts 08.11.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzi Pogai izaugt!

Palīdzība Stefanam Netunahinam

Suns- vairāk kā draugs

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

722 419.05 €