Seko mums Šodien saziedoti jau 2,519.00 €

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem 2022

Visgrūtāk pārvarēt nabadzības trauslo robežu ir ģimenēm ar bērniem vai ģimenēm, kur ir tikai viens no vecākiem. Ir ģimenes, kur cilvēkiem grūti atrast darbu, tādēļ ģimenēm jāiztiek no trūcīgo pabalstiem, vai darba samaksa ir zema vai nepietiekoša ģimenes pamatvajadzībām. Latvijā joprojām ir bērni, kuriem ne tikai saldumi ir īsts brīnums, bet trūkst pašu elementārāko lietu - siltu ziemas zābaciņu, pašiem savas gultiņas vai siltas segas aukstajās ziemas naktīs.

Daudzas ģimenes pieradušās dzīvot pieticīgi, bet ja noticis, kas neparedzēts - slimība, darba zaudējums, saplīsuši zābaki vai kāda ierīce, tas var izvērsties par īstu katastrofu, jo naudiņa tam nav paredzēta. Daudzās ģimenēs ikdienā ir tāda, ka māmiņas veļu mazgā ar rokām, arī ledusskapja nav. Iekrāt jaunu lietu iegādei neizdodas, iegādāties uz nomaksu nevar. Ir ģimenes, kas nonākušas nelaimē un vajadzīgs tikai nedaudz lai atspertos un krīzi pārvarētu. Taču ir arī ģimenes, kurās vecāki nespēj uzņemties atbildību par savu dzīvi, nav motivēti un nespēj pieņemt drosmīgus lēmumus, lai to mainītu. Tomēr bērni mīl savus vecākus tādus kādi tie ir un jebkuram bērnam vislaimīgākā bērnība ir iespējama tikai savā ģimenē. Atbalsts bieži nepieciešams arī tām uzņēmīgajām sievietēm, kas pametušas varmākas vai dzērājus vīrus un ir gatavas uzsākt jaunu dzīvi, vienas ar bērniem, taču jaunai iedzīvei līdzekļu visbiežāk nav.

Aicinām atbalstīt nabadzīgas ģimenes ar bērniem, lai bērniem nav jācieš un vecākiem jājūtas vainīgiem savu bērnu priekšā. Ziedot.lv, izvērtējot katru gadījumu atsevišķi, par ziedojumiem sniedz atbalstu nepieciešamo lietu iegādē vai sarežģītu situāciju risināšanā. 

Projekts ievietots portālā 29.12.2021

Projekts noslēgts 01.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Viesturam Veisam

Palīdzība Aleksam Džonam Kulikovam

Palīdzība Marekam Stienim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 487 135.95 €