Seko mums Šodien saziedoti jau 160.00 €

Miljons sveču grupu mājai 2022

Ikvienam cilvēkam ir tiesības dzīvot sabiedrībā un piedzīvot SAVU dzīvi!

Latvijā jauniem cilvēkiem ar ļoti smagiem attīstības traucējumiem šādas iespējas joprojām nav. Šie cilvēki ir vai nu ģimenes aprūpē, vai arī, kad, tuvinieki noveco un zaudē spēkus, nonāk valsts aprūpē pansionātos. Bet vide tur diemžēl ir segregēta un personību degradējoša. Vecāki ir izmisumā, jo viņu pieaugušo bērnu nākotne ir bezcerīga.

Lai mainītu situāciju, ir svarīgi uzcelt Grupu māju, kas nodrošinātu mājas jauniem cilvēkiem, kuriem ikdienā ir nepieciešams liela apjoma atbalsts!

Grupu māja nav tikai dzīvesvieta, bet arī attīstošs un rehabilitējošs pakalpojums, izmantojot dažādas ikdienas aktivitātēs integrētas terapeitiskas metodes. Pakalpojums sniegs atbalstu ne tikai Grupu mājas iemītniekiem un viņu ģimenēm, bet arī dotu iespēju citām ģimenēm ambulatori saņemt konsultatīvo habilitācijas pakalpojumu jauniešu neatkarības veicināšanai (ikdienas dzīvei nepieciešamo prasmju apguvei). Vienlaikus grupu māja kalpotu kā metodiskā atbalsta centrs citiem pakalpojumu sniedzējiem, kuri vēlētos apgūt integrētās terapeitiskās metodes un pakalpojumu organizēšanu un sniegšanu tieši personām ar ļoti smagiem attīstības traucējumiem.

Mērķis ir izveidot Grupu māju 16 jauniem cilvēkiem ar smagiem traucējumiem, kā arī Īsās atelpas pakalpojumu, kāds šobrīd Latvijā šiem cilvēkiem vispār nav pieejams. Dosim iespēju jauniem cilvēkiem ar smagiem traucējumiem dzīvot pilnvērtīgu un normālu dzīvi drošā un attīstošā vidē, kā arī sniegsim sirdsmieru viņu ģimenēm.

Lielais mērķis ir grupu mājas būvniecībā Rīgā, izmaksas sastāda 705 000 eiro. Pirmajā posmā paredzēts labiekārtot un būvniecībai sagatvot iegādāto zemes gabalu, izmaksas veido15 900 eiro. Grupu mājas izveidei iespējams ziedot arī, iegādājoties jauniešu darinātas sveces

Katrs ziedojums dos cerīgu nākotni jauniešiem ar attīstības traucējumiem!

Grupu mājas projektu īsteno biedrība "Latvijas kustība par neatkarīgu dzīvi".

#AtbalstsNVO #ACFLatvia #AIFLatvia #ActiveCitizensFund #EEAgrantsLatvia #CilvekosIrSpeks

Projekts ievietots portālā 02.03.2021

Projekts noslēgts 31.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Jekaterinai Ļebedevai

Sandra Kalniete aicina – gaismu un siltumu ukraiņiem!

Onkoloģijas pacientiem

Labas Ziņas*

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 998.35 €