Seko mums Šodien saziedoti jau 1,378.12 €

#MĒSarMESA - palīdzi bērniem veseļoties!

Ir viegli elpot, spert soli, uzrakstīt vārdu. Tomēr ir bērni, kuriem to paveikt ir nesasniedzama uzvara. Viņu sirsniņās dzīvo tikai cerība. Cerība, ka viņi reiz būs līdzīgi vienaudžiem, spēs spēlēties, būs vieni no mums. Rehabilitācijas centrs “Poga” ir vieta, kur šadus bērnus saprot un mīl. Te zina viņu izaicinājumus un ikdienu, un zina kā palīdzēt!

Lejuplādējot jauno mūziķa Gata Irbes (Gacho) studijas albumu MESA par ziedojumu, “Pogas” speciālisti gluži kā gādīgi vecāki palīdzēs bērniem veseļoties un sasniegt jaunas uzvaras.

Viens īpašais 19 dienu TheraSuit rehabilitācijas kurss izmaksā vidēji 1700 eiro, atkarībā no bērna diagnzoes un veselības stāvokļa. ASV patentētās TheraSuit fizioterapijas metodes pamatā ir unikāls tērps, kas nodrošina ķermeņa ārējo stabilitāti, vienlaikus ļaujot izdarīt daudz brīvākas un koordinētākas augšējo un apakšējo ekstremitāšu kustības. Vestibulārā sistēma caur ķermeņa novietojumu telpā analizē muskuļu tonusu, kas nepieciešams kustības veikšanai. 

MESA jauno albumu par ziedojumu vari saņemt šeit http://www.mesarmesa.lv.  

Projekts ievietots portālā 03.05.2016

Projekts noslēgts 15.12.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi vismazākajiem iejusties pasaulē!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

POGA uz riteņiem

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

717 307.78 €