Seko mums Šodien saziedoti jau 8,764.50 €

Mazi solīši pretī lielajai dzīvei

Latvijai ir svarīgs katrs bērniņš. Arī tie, kuriem jāsadzīvo ar smagām diagnozēm – bēru cerebrālo trieku, muguras smadzeņu bojājumiem vai insultu. Arī šie bērni pelnījuši saņemt labāko, ko sniedz zinātne un jaunās tehnoloģijas. Centrs POGA 2022.gadā vēlas šiem bērniem uzdāvināt jaunu, inovatīvu terapijas veidu, kas palīdzēs trenēt bērnu gaitu un līdzsvaru - Rysen 3D gaitas iekārtu Latvijas bērniem. Rysen ir Nīderlandes uzņēmuma Motek Medical , kas ir virtuālās realitātes robotikas līderis, radīta inovācija. 

Bērni, kuri nekad nav nostājušies uz savām kājām, ar Rysen atbalstu spēj piecelties no ratiņkrēsla un sajust to, ko mēs ikdienā uzskatām par pašsaprotamu – staigāt.

Rysen sistēma ļauj attīstīt pareizu gaitu, nodrošinot ķermeņa svara atbalstu neierobežotai kustību brīvībai. Jaunā trīsdimensiju ķermeņa balsta iekares sistēma nodrošina gaitas un līdzsvara terapiju brīvā telpā – bērns mācās staigāt, ejot pa telpu uz priekšu, sāniem, pieliekties vai palēkties. Līdz šim lietotās gaitas treniņa tehnoloģijas pārsvarā ir stacionāri gaitas roboti, kur gaita tiek trenēta, ejot uz vietas. Bērniem ar gaitas traucējumiem RYSEN iekārta sniedz nebijušu kustību brīvību un izcilu terapiju. RYSEN atbalsta dažādas aktivitātes, piemēram, piecelšanos un apsēšanos, līdzsvara treniņu, iešanu pāri šķēršļiem un brīvu staigāšanu.

Rysen 3D gaitas iekārtas kopējās izmaksas ir 275 tūkstoši eiro. Lielāko daļu no šīm izmaksām segs uzņēmuma Zabbix ziedojums un Ziedot.lv līdzekļi. Vēl nepieciešami 75 000 eiro.

Palīdzēsim Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem spert pirmos patstāvīgos soļus pretim pilnvērtīgākai un laimīgākai dzīvei!

Projekts ievietots portālā 01.12.2021

Projekts noslēgts 16.02.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Vijai Auzānei

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Lienei Zībergai

Palīdzība Ilutai Bodrovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 731.94 €