Seko mums Šodien saziedoti jau 19,677.58 €

M-help piegādes Ukrainai

Krievijas uzbrukuma rezultātā Ukrainā tiek sagrautas slimnīcas, cieš civiliedzīvotāji, akūta palīdzība nepieciešama ievainotajiem aizstāvjiem. Ukrainas slimnīcās trūkst aparatūras, medikamentu, tehniskie palīglīdzekļi un citas lietas. Medicīnas preces ir gatavas ziedot Īrijas un Lielbritānijas slimnīcas, bet šie ziedojumi ir jānogādā Ukrainā par saviem līdzekļiem. Visu koordināciju ir uzņēmušies brīvprātīgie, kas radījuši unikālu sistēmu M-Help.com, kas apvieno ziedotājus un Ukrainas slimnīcu pieprasījumus. Saņemti jaunākie ziedojumi - 169 Funkcionālās gultas, 88 paletes ar higiēnas precēm un medicīnas aizsargaprīkojumus, mediķu apģērbi, rentgena aparāti, slimnīcas mēbeles un daudz kas cits. Katras humānās palīdzības kravas izmaksas sastāda ap 4500 eiro no Īrijas/Lielbritānijas uz Ukrainu. Katra krava ir vairāku desmitu, pat simtu tūkstošu eiro vērtībā. Palīdzēsim Ukrainas slimnīcām!

M-Help.com ir Latvijā radīta, starptautiskas komandas veidota vienota medicīniskās palīdzības pieprasījumu sistēma, kurā jau ap 60 Ukrainas slimnīcas vienoti liek tajā savus parakstītos palīdzības lūgumus. Mūsu starptautiskā komanda tos tulko, apstrādā, identificē, piešķir zālēm zāļu kodus ievades veidus, atrod analogus, piešķir info par temperatūru režīmiem, zālēm utt.. pieprasa un pievieno vajadzīgos papildus dokumentus, tālāk ar šiem lūgumiem mūsu brīvprātīgo komanda vēršas pie slimnīcām un labdarības fondiem visā pasaulē. No projekta sākuma ir izdevies savākt un palīdzēt nogādāt Ukrainas slimnīcām medicīnas iekārtas, funkcionālās gultas, operāciju zāļu aprīkojumu, higēnas preces, medicīnas materiālus, ratiņkrēslus un medikamentus vairāku miljonu eiro apmērā. 

#MedicalHelpUkraine #StandWithUkraine

Projekts ievietots portālā 28.06.2022

Projekts noslēgts 27.09.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Palīdzība Marijai Ogorodņikovai

Palīdzība Hugo Rudzītim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 456 613.29 €