Seko mums Šodien saziedoti jau 7,024.70 €

Latvijas bairaktars

Paldies visiem ziedotājiem! Apzinoties to, ka atbalsts Ukrainai kaujas laukā ir nepieciešams jau tagad, akcijas iniciatori pieņēmuši lēmumu bairaktara vietā iegādāties Latvijā ražotos Atlas PRO taktiskos dronus un apvidus automašīnas! Sīkāka informācija šeit. Atbalstīt Ukrainu var arī turpmāk, izvēloties kādu no 14 labdarības programmām, kurām ziedot. Skatīt šeit. 

Turpinoties Krievijas agresijai Ukrainā, aicinām Latvijas iedzīvotājus ziedot “Latvijas bairaktaram”, kuru ar LR Aizsardzības ministriju plāno iegādāties no Turcijas, lai dāvinātu Ukrainai.

“Bayraktar TB2” (no turku valodas “karognesējs”) ir Turcijā ražots, attālināti vadāms bezpilota kaujas lidaparāts/drons. Latvija nav pirmā valsts, kuras iedzīvotāji nolēmuši paust savu atbalstu Ukrainai, vācot ziedojumus šim kaujas lidaparātam. Līdzīgas akcijas jau notikušas, piemēram, Polijā, Lietuvā, Norvēģijā un Kanādā.

“Ar ziedojumu “Latvijas bairaktaram” ir iespēja arī mums parādīt savu atbalstu Ukrainai šajā nežēlīgajā karā, kā arī, ar ukraiņu rokām, nodot sveicienus krievu okupantiem!” tā par akciju vēsta viens no tās iniciatoriem Ralfs Eilands. Viņa ukraiņu draugs Volodimirs Birjukovs, kurš arī ir ir projekta vēstnesis, piebilst: “Esmu bezgala pateicīgs par visu, ko Latvija jau ir darījusi Ukrainas labā! Mēs to redzam un no sirds novērtējam. Arī šis atbalsts manai tautai ir ļoti nepieciešams. Krievu okupantiem un Vladimiram Putinam nekas neizdosies, jo spēcīgā Ukrainas armija jau ir pierādījusi, ka spēj aizstāvēt ne tikai Ukrainu, bet arī visu civilizēto, demokrātisko un, pats galvenais, brīvo pasauli!”

Ziedot iespējams arī zvanot uz ziedojumu tālruni 9000 6561 (maksa par zvanu 4,27 eiro).

Projekts ievietots portālā 16.08.2022

Projekts noslēgts 21.09.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Dināram Kalniņam

Palīdzība Braienam Paškevičam

Piepildi bērniņa sapni!

Droni Ukrainas bruņotajiem spēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 951 959.30 €