Seko mums Šodien saziedoti jau 930.00 €

Latvija - Ukrainas mājdzīvniekiem 2022

Visi labie un sirdsdziļie cilvēki, dzīvnieku draugi! Šodien mēs visi dzīvojam kara ēnā, kara, kurš notiek Ukrainā. Joprojām Krievija iznīcina Ukrainas pilsētas, ciemus, bez pajumtes un maizes kumosa atstājot mierīgos iedzīvotājus, tāpēc ne tikai tuvākās valstis, bet visa civilizētā pasaule viņiem sniedz palīdzīgu roku. Karš nes badu un ciešanas ne tikai cilvēkiem, tūkstošiem mājdzīvnieku ir zaudējuši savus saimniekus, savas mājas, tāpēc aicinām atbalstīt ar ziedojumu četrkājainos draugus, jo viņi nevar palūgt, viņi nevar izkliegt savu bēdu pasaulei, viņi var tikai palēnām izdzist. Jūsu ziedojums dos iespēju vismaz kādai daļai cerību dzīvot, sagaidīt mājās savus saimniekus, kuri noteikti atgriezīsies, jo karš nebūs mūžīgs. Neskatoties uz šodienas grūtībām, kuras skar mūs ikvienu, ziedosim kaut mazumiņu, jo varbūt pat viens eiro izšķirs kāda kaķēna vai kucēna likteni. Dots devējam atdodas un dara mūs dvēseliski un garīgi bagātākus!

Par ziedojumiem tiks iegādāta sausā suņu un kaķu barība, konservi kaķiem un suņiem, prettārpu, pret ektoparazītu preparāti un nogādāti Ukrainā, lai sadarbībā ar Ukrainas labdarības organizāciju sniegtu atbalstu Ukrainas karā cietušajiem dzīvniekiem.

Palīdzēsim Ukrainas ķepaiņiem!

Projektu koordinē Latvijas kinoloģiskā federācija.

Projekts ievietots portālā 30.06.2022

Projekts noslēgts 31.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Ilutai Bodrovai

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Anetei Boļšakai

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 808.54 €