Seko mums Šodien saziedoti jau 396.00 €

Labdarības rallijs - Baltic Sea Circle 2020

4 latvieši ar 32 gadus vecu mašīnu piedalīsies 16 dienu labdarības rallijā "Baltic Sea Circle" apkārt Baltijas jūrai, lai palīdzētu Latvijas bērniņiem ar kustību traucējumiem! Rallija komandas mērķis ir pēc iespējas vairāk piesaistīt ziedojumus labdarībai.

Mārtiņš, Mairis, Jānis un Klāvs ir apņēmības pilni pieveikt piedzīvojumu pilno ralliju un piesaistīt pēc iespējas vairāk ziedojumus, lai palīdzētu bērniem piepildīt sapņus!

Mums, veselajiem, liekas pašsaprotami no rīta piecelties, apģērbties, pašiem pabrokastot un doties savās gaitās. Bez citu palīdzības, bez palīglīdzekļiem. Bet, ja kaut vai uz dienu mums atņemtu spēju staigāt, tad skaidri spētu iejusties to bērnu un pusaudžu izjūtās, kuriem kustību spēja liegta iedzimtu slimību vai iegūtu traumu dēļ. Bērniem palīdzēt var inovatīva rehabilitācija, bet tā ir dārga, tādēļ, ikvienam no mums, kuram ir iespēja, varam palīdzēt! Vairāk kā 100 bērniņu vecāki ir lūguši palīdzību apmaksāt rehabilitāciju POGĀ, kas ietvertu neirorehabilitācijas TheraSuit un gaitas robota G-EO System nodarbības, ergoterapeita un audiologopēda konsultācijas. Regulāra rehabilitācija palīdzēs stiprināt muskulīšus, lai pieceltos kājām un spertu savus pirmos pastāvīgos soļus!

Sekot līdzi pirmajai Latvijas labdarības rallija "Baltic Sea Circle" komandai BSC20 Team Latvia var sociālo tīklu lapā Facebook

 

Projekts ievietots portālā 24.02.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Veselības pērlītes

Palīdzība Elitai Puķītei

Palīdzība Gundegai Kimbarei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 672 381.08 €