Follow us Today has already donated 960.00 €

Labdarības rallijs - Baltic Sea Circle 2020

4 latvieši ar 32 gadus vecu mašīnu piedalīsies 16 dienu labdarības rallijā "Baltic Sea Circle" apkārt Baltijas jūrai, lai palīdzētu Latvijas bērniņiem ar kustību traucējumiem! Rallija komandas mērķis ir pēc iespējas vairāk piesaistīt ziedojumus labdarībai.

Mārtiņš, Mairis, Jānis un Klāvs ir apņēmības pilni pieveikt piedzīvojumu pilno ralliju un piesaistīt pēc iespējas vairāk ziedojumus, lai palīdzētu bērniem piepildīt sapņus!

Mums, veselajiem, liekas pašsaprotami no rīta piecelties, apģērbties, pašiem pabrokastot un doties savās gaitās. Bez citu palīdzības, bez palīglīdzekļiem. Bet, ja kaut vai uz dienu mums atņemtu spēju staigāt, tad skaidri spētu iejusties to bērnu un pusaudžu izjūtās, kuriem kustību spēja liegta iedzimtu slimību vai iegūtu traumu dēļ. Bērniem palīdzēt var inovatīva rehabilitācija, bet tā ir dārga, tādēļ, ikvienam no mums, kuram ir iespēja, varam palīdzēt! Vairāk kā 100 bērniņu vecāki ir lūguši palīdzību apmaksāt rehabilitāciju POGĀ, kas ietvertu neirorehabilitācijas TheraSuit un gaitas robota G-EO System nodarbības, ergoterapeita un audiologopēda konsultācijas. Regulāra rehabilitācija palīdzēs stiprināt muskulīšus, lai pieceltos kājām un spertu savus pirmos pastāvīgos soļus!

Sekot līdzi pirmajai Latvijas labdarības rallija "Baltic Sea Circle" komandai BSC20 Team Latvia var sociālo tīklu lapā Facebook

 

The Project is placed online on: 24.02.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Nikolai Kalniņai

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

Twitter convoy for Ukraine

Palīdzība Elīzai Ikauniecei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 733 583.70 €