Seko mums Šodien saziedoti jau 4,975.03 €

Kopgalds – siltas maltītes atbalsts

Ēdiens, kas ir viena no cilvēka pamatvajadzībām, ir kļuvis par ļoti aktuālu problēmu daudziem Latvijas iedzīvotājiem. Kopgalds apvieno tos, kas savu vienīgo ikdienas silto maltīti saņem labdarības zupas virtuvēs.

Silta zupa vai biezputra, maizes šķēle un silta tēja - tik pieticīga mēdz būt trūcīgo ļaužu iztikšana gan ziemas salā, gan vasaras karstumā. Daudziem tā ir ikdiena gadiem, bet daudzi ar kaunā nodurtu galvu dodas uz zupas virtuvi pirmo reizi, bieži ņemot līdzi bērnus. Zupas virtuvēs pēc palīdzības vēršas bezdarbnieki, invalīdi, veci un vientuļi cilvēki, daudzbērnu ģimenes. Šo cilvēku skaits pēdējā laikā strauji pieaug un visiem nereti nepietiek.

Lai pabarotu cilvēkus zupas virtuvēm nepieciešama arī Jūsu palīdzība. Vienas maltītes cena svārstās no 0,50 santīmiem līdz 1 latam. Lai arī zupas virtuvju darbību daudzviet atbalsta pašvaldības, tajās darbojas brīvprātīgie, tomēr ir arī izdevumi, kas saistīti ar tehnisko nodrošinājumu un regulāro rēķinu apmaksu. Jūsu atbalsts var palīdzēt praktiski nodrošināt gan zupas virtuvju ikdienas darbu - iegādājoties produktus, jaunus katlus vai karotes, apmaksājot elektrības vai gāzes rēķinu, rēķinus par ūdeni vai siltumu, gan nogādājot silto maltīti tiem, kas paši nespēj mērot ceļu uz ēdināšanas vietu.

Palīdzēsim tikt pie siltas maltītes vairāk kā 2000 cilvēkiem 15 Latvijas pilsētās - Daugavpilī, Dobelē, Jelgavā, Kuldīgā, Liepājā, Madonā, Rēzeknē, Rīgā, Saldū, Talsos, Tukumā, Ventspilī, Valmierā, Līvānos un Vecumnieku novadā Bauskas pusē!

Izveidota sadarbība ar lielveikalu tīklu Rimi, kas ik mēnesi sniegs palīdzību produktu veidā.

Projekts portālā ievietots 11.02.2010., pēdējās izmaiņas 31.12.2011.

Projekts ievietots portālā 24.11.2014

Projekts noslēgts 16.03.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas cilvēkiem!

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Bērniem ar autismu

Snaiperšautenes Ukrainas aizsardzībai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 065 802.81 €