Follow us Today has already donated 4,071.00 €

Kopgalds – siltas maltītes atbalsts

Ēdiens, kas ir viena no cilvēka pamatvajadzībām, ir kļuvis par ļoti aktuālu problēmu daudziem Latvijas iedzīvotājiem. Kopgalds apvieno tos, kas savu vienīgo ikdienas silto maltīti saņem labdarības zupas virtuvēs.

Silta zupa vai biezputra, maizes šķēle un silta tēja - tik pieticīga mēdz būt trūcīgo ļaužu iztikšana gan ziemas salā, gan vasaras karstumā. Daudziem tā ir ikdiena gadiem, bet daudzi ar kaunā nodurtu galvu dodas uz zupas virtuvi pirmo reizi, bieži ņemot līdzi bērnus. Zupas virtuvēs pēc palīdzības vēršas bezdarbnieki, invalīdi, veci un vientuļi cilvēki, daudzbērnu ģimenes. Šo cilvēku skaits pēdējā laikā strauji pieaug un visiem nereti nepietiek.

Lai pabarotu cilvēkus zupas virtuvēm nepieciešama arī Jūsu palīdzība. Vienas maltītes cena svārstās no 0,50 santīmiem līdz 1 latam. Lai arī zupas virtuvju darbību daudzviet atbalsta pašvaldības, tajās darbojas brīvprātīgie, tomēr ir arī izdevumi, kas saistīti ar tehnisko nodrošinājumu un regulāro rēķinu apmaksu. Jūsu atbalsts var palīdzēt praktiski nodrošināt gan zupas virtuvju ikdienas darbu - iegādājoties produktus, jaunus katlus vai karotes, apmaksājot elektrības vai gāzes rēķinu, rēķinus par ūdeni vai siltumu, gan nogādājot silto maltīti tiem, kas paši nespēj mērot ceļu uz ēdināšanas vietu.

Palīdzēsim tikt pie siltas maltītes vairāk kā 2000 cilvēkiem 15 Latvijas pilsētās - Daugavpilī, Dobelē, Jelgavā, Kuldīgā, Liepājā, Madonā, Rēzeknē, Rīgā, Saldū, Talsos, Tukumā, Ventspilī, Valmierā, Līvānos un Vecumnieku novadā Bauskas pusē!

Izveidota sadarbība ar lielveikalu tīklu Rimi, kas ik mēnesi sniegs palīdzību produktu veidā.

Projekts portālā ievietots 11.02.2010., pēdējās izmaiņas 31.12.2011.

The Project is placed online on: 24.11.2014

Project completed 16.03.2017

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Oncology Patients

Palīdzība Aijai Grāvelsonei

Support for Ukrainian refugees

Palīdzība Nikolajam Verņickim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 330 889.78 €