Seko mums Šodien saziedoti jau 6,123.34 €

Ķepu draugs

Kāpēc vairot sāpes, lai vairojas prieks…

Latvijas dzīvnieku patversmes un biedrības, kas sniedz pagaidu mājas kaķiem un suņiem, gadu no gadu ir tik pilnas, ka brīžam šķiet, ka ūdens jau smeļas mutē… Ielās un labākajā gadījumā pagrabos, kur var sasildīties kaut uz laiku, savas dienas aizvada tūkstošiem peļu junkuru, bieži badā un slimi. Suņi, diemžēl liela daļa, kuriem ir saimnieki, joprojām eksistē pie ķēdes esam dienu un nakti, ziemu un vasaru.

Tik brīžam izmisīgi meklēto labo roku nav tik daudz, cik vajadzīgs. Lai arī liekas, ka cīņa ir veltīga un vējdzirnavas vienmēr uzvar, tā tomēr nav. Jo ikkatra laimīgi adoptēta kaķīša un sunīša stāsts ir ne tikai priecīgs un laimīgs notikums, bet arī piemērs sabiedrībai un bērniem, kas ir mūsu nākotne.

Aicinām atbalstīt un ziedot Latvijas trūcīgo, maznodrošināto un citu personu, kam nepieciešams atbalsts, dzīvnieku sterilizācijām. Sterilizējot šos dzīvniekus, tā ir garantija, ka šie dzīvnieki neražos jaunus pēcnācējus. Tādējādi netiks papildinātas mājas meklējušo dzīvnieku jau tā garum garās rindas un netiks pielietota arī jūrskola, kas, par spīti aizliegumam, joprojām ir populāra. Protams, viennozīmīgi līdz ar to tiks uzlabotas gan pašu dzīvnieku, gan viņu saimnieku dzīves. Patversmēs un biedrībās, pagaidu mājās un bez pajumtes esošo ķepaiņu iespējas tikt pie kārtīgām, īstām mājām un saimniekiem palielinās.

Projekts ir kā iespēja, kurp vērsties, lai rastu palīdzību, daudziem, kam bieži jādala pēdējo kumosu ar četrkājainajiem. Visus pārējos, kam pašiem ir iespēja apmaksāt savu mājdzīvnieku sterilizāciju, ļoti aicinām to darīt un mudināt arī pārējos.

Vidējās izmaksas Latvijā vienas kaķenes sterilizācijai - 45 eiro, runcim - 30; kucei un sunim atkarīgs no dzīvnieka masas un dažādās klīnikās ļoti atšķiras, - mazai kucītei līdz 10 kg 40-100 eiro, plus 1-2 eiro par katru nākamo kg, komplikāciju gadījumos vairāk; sunim nedaudz mazākas izmaksas.

Kārlim Skalbem ir taisnība: “Kāpēc vairot sāpes, lai vairojas prieks…”

Trūcīgo, maznodrošināto un citu cilvēku, kam nepieciešams atbalsts, mājdzīvnieku sterilizāciju nodrošinās biedrība "Ķepu draugs". 

Projekts ievietots portālā 03.03.2021

Projekts noslēgts 31.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Dzintrai Treimanei

Palīdzība Inetai Arnoldei

Latvijas - Ukrainas mikroķirurģijas attīstība

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 767 550.63 €