Follow us Today has already donated 5,603.34 €

Ķepu draugs

Kāpēc vairot sāpes, lai vairojas prieks…

Latvijas dzīvnieku patversmes un biedrības, kas sniedz pagaidu mājas kaķiem un suņiem, gadu no gadu ir tik pilnas, ka brīžam šķiet, ka ūdens jau smeļas mutē… Ielās un labākajā gadījumā pagrabos, kur var sasildīties kaut uz laiku, savas dienas aizvada tūkstošiem peļu junkuru, bieži badā un slimi. Suņi, diemžēl liela daļa, kuriem ir saimnieki, joprojām eksistē pie ķēdes esam dienu un nakti, ziemu un vasaru.

Tik brīžam izmisīgi meklēto labo roku nav tik daudz, cik vajadzīgs. Lai arī liekas, ka cīņa ir veltīga un vējdzirnavas vienmēr uzvar, tā tomēr nav. Jo ikkatra laimīgi adoptēta kaķīša un sunīša stāsts ir ne tikai priecīgs un laimīgs notikums, bet arī piemērs sabiedrībai un bērniem, kas ir mūsu nākotne.

Aicinām atbalstīt un ziedot Latvijas trūcīgo, maznodrošināto un citu personu, kam nepieciešams atbalsts, dzīvnieku sterilizācijām. Sterilizējot šos dzīvniekus, tā ir garantija, ka šie dzīvnieki neražos jaunus pēcnācējus. Tādējādi netiks papildinātas mājas meklējušo dzīvnieku jau tā garum garās rindas un netiks pielietota arī jūrskola, kas, par spīti aizliegumam, joprojām ir populāra. Protams, viennozīmīgi līdz ar to tiks uzlabotas gan pašu dzīvnieku, gan viņu saimnieku dzīves. Patversmēs un biedrībās, pagaidu mājās un bez pajumtes esošo ķepaiņu iespējas tikt pie kārtīgām, īstām mājām un saimniekiem palielinās.

Projekts ir kā iespēja, kurp vērsties, lai rastu palīdzību, daudziem, kam bieži jādala pēdējo kumosu ar četrkājainajiem. Visus pārējos, kam pašiem ir iespēja apmaksāt savu mājdzīvnieku sterilizāciju, ļoti aicinām to darīt un mudināt arī pārējos.

Vidējās izmaksas Latvijā vienas kaķenes sterilizācijai - 45 eiro, runcim - 30; kucei un sunim atkarīgs no dzīvnieka masas un dažādās klīnikās ļoti atšķiras, - mazai kucītei līdz 10 kg 40-100 eiro, plus 1-2 eiro par katru nākamo kg, komplikāciju gadījumos vairāk; sunim nedaudz mazākas izmaksas.

Kārlim Skalbem ir taisnība: “Kāpēc vairot sāpes, lai vairojas prieks…”

Trūcīgo, maznodrošināto un citu cilvēku, kam nepieciešams atbalsts, mājdzīvnieku sterilizāciju nodrošinās biedrība "Ķepu draugs". 

The Project is placed online on: 03.03.2021

Project completed 31.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība ārkārtas situācijās

Zobu feja

Palīdzība Ailinai Mosko

Stand With Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 767 030.63 €