Seko mums Šodien saziedoti jau 3,015.11 €

Izdari sirds darbu! (2012)

Kad mazo spalvu kunkulīti atrada novārgušu un aizveda uz Rīgas pilsētas patversmi, viņa sirsniņa sitās strauji un strupā astīte luncinājās neizsakāmā priekā. Mazais suņu puika bija glābts un varēja veselas 14 dienas mierīgi gaidīt jaunos saimniekus...

Tā ir Rīgas pilsētas patversmes dzīvnieku ikdiena. Pamestie vai pazaudējušies mājdzīvnieki nonāk patversmē, tiek ārstēti, baroti un loloti.  Rīgas pilsēta apmaksā un nodrošina ikviena pamesta vai noklīduša dzīvnieka uzturēšanu patversmē 14 dienas.

Šīs divas nedēļas paskrien ātri, bet, diemžēl, daudziem no patversmes iemītniekiem ar saimnieku atrašanu nepaveicas. Šie dzīvnieciņi nolemti iemidzināšanai. Tāpēc visu nelaimē nonākušo suņu un kaķu vārdā, lūdzam palīdzēt kā ikviens to spēj, lai mīluļi patversmē varētu palikt tik ilgi, līdz atrod mājas. Ziedojumi šim projektam uzdāvinās otro dzīvi vairākiem desmitiem vai pat simtiem pamesto vai pazaudēto mājdzīvnieku. Ziedojumi ir nepieciešami dzīvnieku veterinārajai aprūpei (lielākoties patversmē nonāk slimi un novārdzināti dzīvnieki, jo ir kādu laiku klaiņojuši) un barošanai:

Sākot no 15.dienas dzīvnieka uzturēšanas, ārstēšanas un sterilizācijas  izdevumus uzņemas biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele” . Viena kaķa diennakts uzturēšana izmaksā 1,3 latus, suņa diennakts uzturēšana 2 latus, bet veterinārā aprūpe pēc faktiskās nepieciešamības, piestādot rēķinus par no klīnikām saņemtajiem veterinārajiem pakalpojumiem un medikamentiem.

Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme atrodas netālu no Rīgas, Stopiņu novada Līčos. Patversmes dzīvnieki ļoti gaida savus pazaudētos vai jaunos saimniekus. Aicinām apdomāt un izlemt pozitīvi un atbildīgi par kāda patversmes dzīvnieciņa adopciju, dāvājot viņam jaunu dzīvi, mājas sajūtu un bezgalīgi daudz mīlestības.

Ja esi aizņemts un nav iespējams aizbraukt līdz patversmei,   no jebkuras vietas pasaulē. Katra mēneša 15.datumā Tavs ziedojums un kāds našķis tiks nogādāts patversmes mīluļiem par ko viņi būs neizsakāmi priecīgi.

Lai kaut cik uzlabotu dzīvnieku turēšanas apstākļus Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē, biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele” veic patversmes labiekārtošanas darbus, izveidojot jaunus voljērus un pastaigu laukumus. Patversmei ir savs apkures katls, tāpēc ziemas sezonā ļoti aktuāla ir malkas sarūpēšana, lai lielajam kaķu skaitam un tiem suņukiem, kas ir mazulīši vai ar plānākiem kažociņiem, būtu nodrošināts pietiekams siltums. 

Tā kā dzīvnieku skaits patversmē vismaz trīs reizes pārsniedz Rīgas pilsētas noteikto dzīvnieku skaitu, Patversmei  ļoti nepieciešami un biedrība būs pateicīga par brīvprātīgiem palīgiem, kuri gatavi veltīt kādu drusku sava brīvā laika patversmes dzīvniekiem, tos izvedot garākās pastaigās, vai ar tiem paspēlējoties. Ja esat izlēmuši atbraukt palīgos, ciemakukulim ļoti noderēs rotaļlietas suņiem un kaķiem, lieliem un maziem, kā arī kāds kārums konservu vai sauso žāvējumu veidā.

Kopā mēs varam padarīt viņu dzīves labākas!
Uz tikšanos Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē Līčos! Tuvāka informācija www.ulubele.org, 20203333.

Projektam " Izdari sirds darbu!"  iespējams ziedot arī pa ziedojumu tālruni 90006083 (1 lats).

Atskaites par projektu "Izdari sirds darbu!" iepriekšējo gadu veikums atrodas šeit (http://www.ziedot.lv/lv/project/892)

Projekts ievietots portālā 01.01.2012

Projekts noslēgts 31.12.2012

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība Annai Viktorijai Štrobergai

Palīdzība Andai Kivlišai

Palīdzība Mironam Tupitcyn

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

947 179.31 €