Seko mums Šodien saziedoti jau 4,101.00 €

Irinas Agafonovas repatriācija

68 gadus vecā Irina vienmēr bijusi atbalsts saviem bērniem, īpaši pēdējos pāris gadus savas meitas ģimenei, kura nesen bija devusies darba gaitās uz Lielbritāniju. Irina regulāri brauca ciemos un palīdzēja pieskatīt 2 un 3 gadus vecos mazbērnus. Šī gada jūnijā, ciemošanās laikā pie meitas, Irinai parādījās veselības problēmas. Viņa nekavējoties devās pie ārsta, kur atklājās negaidītais - Irinai tika konstatēs aizkuņģa dziedzera vēzis. Prognozes bija ļoti sliktas. Meita Svetlana vēlējās rūpēties par mammu pati un maksimāli būt kopā ar viņu, tādēļ Irina palika Lielbritānijā.  3. septembrī Irinas dzīvība izdzisa.

“Es to sev nepiedotu, ja mammu neatvestu apbedīšanai Latvijā dzimtas kapos Kabiles pusē, līdzās mūsu brālim un vecmāmiņai”, stāsta Svetlana un lūdz līdzcilvēku palīdzību. Repatriācijas izmaksas no Lielbritānijas uz Latviju ir ļoti lielas. Daļu summas ģimene apmaksās paši, bet 1000 eiro apmērā lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Svetlanai pārvest mammu apbedīšanai Latvijā.

 

Projekts ievietots portālā 17.09.2018

Projekts noslēgts 30.09.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Aijai Grāvelsonei

Bērniem ar autismu

Onkoloģijas pacientiem

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 330 919.78 €