Seko mums Šodien saziedoti jau 6,660.00 €

Guntara Rozenberga pārvešana

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem. Trūkstošo summu ģimene segs no saviem līdzekļiem. 

62 gadus vecais Guntars no Rojas bija tālbraucējs. Pēdējos 10 gadus viņu darba gaitas bija aizvedušas uz Norvēģiju.

Šī gada vasarā Guntars atbrauca atvaļinājumā uz Latviju. Tā kā viņam bija slikta pašsajūta, vēdera sāpes un svara zudums, viņš devās pie ārsta. Diemžēl Guntaram tika atklāts ļaundabīgs audzējs 4. stadijā. Tika uzsākta ārstniecība, taču Guntars  izlēma vēl konsultēties pie mediķiem Norvēģijā. Viņi ar sievu Anitu devās uz Norvēģiju, taču mājās Guntars vairs neatgriezās. 16.septembrī viņš Norvēģijā nomira. Sieva Anita lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai apmaksātu vīra pārvešanu no Norvēģijas apbedīšanai Latvijā.

Anita ir farmaceite, pārcietusi 2 muguras operācija, jau 3 gadus nestrādā. Ģimene var segt tikai daļu no nepieciešamās summas, bet 1000 eiro apmaksai par transportēšanu lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim ģimenei pārvest Guntaru apbedīšanai Latvijā!

Projekts ievietots portālā 05.10.2018

Projekts noslēgts 12.10.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Programma AVANTI

Atbalsts Dominikam Ceram

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

268 264.19 €