Seko mums Šodien saziedoti jau 5,364.70 €

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem 2023

Katrs cilvēks grib būt laimīgs. Daudziem tas ir labs darbs, saticīga ģimene, mīlošs vīrs, sieva un bērni, citiem tas nozīmē panākumus savas karjeras veiksmīgā veidošanā. Taču Latvijā ir vairāki tūkstoši ģimeņu, kuriem būt laimīgiem nozīmētu, ka viņu bērns izveseļotos no smagas vai ļaundabīgas slimības.

Īsta mīlestība un neizmērojama pacietība nepieciešama vecākiem, kuru ikdiena paiet, cīnoties par savu bērniņu. Tas ir emocionāli un fiziski smagi. Tā nav viegla situācija ne psiholoģiski, ne sociālās drošības ziņā. Emocionāli ir sāpīgi pieņemt, ka Tavs bērns nebūs vesels, nevarēs piepildīt savus sapņus par pilnvērtīgu dzīvi. Tādos brīžos jāpārkārto sava dzīve, darbs, attiecības ar draugiem un jāspēj pieņemt, ka dzīve mainās neatkarīgi no mūsu gribas vai sapņiem.

Vainas sajūta, bezspēcība un dažkārt pat nolemtības sajūta pārņem, ja vecāki nespēj sniegt savam bērniem visu iespējamo, lai glābtu savu bērnu vai kaut nedaudz uzlabotu viņa stāvokli. Ja bērns var brīvi pārvietoties pa dzīvokli sevi nedraudot, jo dzīvoklis ir atbilstoši pielāgots,  ja bērns var izkļūt no dzīvokļa un mammai viņš nav jānes uz rokām pa kāpnēm arī 12 gadu vecumā, jo kāpnes ir atbilstoši aprīkotas ar pacēlāju, ja pēc speciālas terapijas bērns var pats paēst un mammai viņš nav jābaro, tad tas ir milzu atvieglojums bērnam un viņa ģimenei. 

Šīm ģimenēm nepieciešams mūsu atbalsts un sajūta, ka arī šādi bērni un viņu vecāki ir Latvijai vajadzīgi.  Tikai mēs paši varam veidot sabiedrību ar dvēseli, kurā ģimene un pats cilvēkbērns ar īpašām vajadzībām justos piederīgs, vajadzīgs, nozīmīgs, mīlestības un uzmanības vērts. Ģimenēm ar bērniem invalīdiem nepieciešama arī praktiska palīdzība, lai atvieglotu ikdienas soli.

Aicinām palīdzēt ar saviem ziedojumiem ģimenēm ar bērniem invalīdiem! 

Projekts ievietots portālā 30.12.2022

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Annai Mutorei

Palīdzība Markusam Korņejenkovam

Palīdzība Reinim Ķerim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 950 299.30 €