Seko mums Šodien saziedoti jau 5,364.70 €

Europa Suit

Ukrainas tauta jau gadu cīnās par savu brīvību, zemi un valodu. Krievijas iebrukums Ukrainā kā melna tumsa cenšas izdzēst Ukrainas dzīvību un gaismu. Krievijas uzbrukumi ir mērķēti uz civilo infrastruktūru, īpaši elektroapgādi. Aicinām ar ziedojumu sniegt simbolisko "Gaismu Ukrainai", par ko iegādāsimies LED spuldzes, gaismekļus.

Itālijas vēstniecība Latvijā sniedzot gaismu Ukrainai organizē īpašu itāļu komponista Matteo Ramon Arevalosa koncertu “Europa Suite”. Laikmetīgā mūzikas svītā koncerts apvieno dažādas tautisko deju un mūzikas kompozīcijas no Ukrainas, kā arī tradicionālo mūziku no Polijas un Baltijas valstīm.

Svīta sastāv no četrām daļām, katra daļa ir iedvesmota no klasiskajiem elementiem - zemes, uguns, ūdens, gaisa. Klasiskie elementi ir fundamentāli gan rietumu, gan austrumu kosmogonijās, jo tie tiek uztverti kā cilvēku un naturālās pasaules saskarsmes punkti. Katra tēma ir savienota ar nākamo izmantojot oriģinālās elektroniskās mūzikas kompozīcijas un musique concrète.

Izmantojot harmonijas un balansa alegorijas starp elementiem, “Europa Suite” vēstījums nodod klausītājiem to, ka mieram un taisnīgumam vienmēr jābūt mūsu mērķim un, ka kara skartajiem cilvēkiem nepieciešama palīdzība un atbalsts. Koncerts ir paredzēts kā Itāļu veltījums Ukrainai un tās cilvēkiem cīņā par mieru.

Iegādāties biļetes uz koncertu iespējams šeit.

Projekts ievietots portālā 01.03.2023

Projekts noslēgts 30.03.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Markusam Korņejenkovam

Palīdzība Braienam Paškevičam

Palīdzība Markusam Murkunam

Palīdzība Aleksandram Šmeļam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 950 299.30 €