Follow us Today has already donated 721.00 €

Europa Suit

Ukrainas tauta jau gadu cīnās par savu brīvību, zemi un valodu. Krievijas iebrukums Ukrainā kā melna tumsa cenšas izdzēst Ukrainas dzīvību un gaismu. Krievijas uzbrukumi ir mērķēti uz civilo infrastruktūru, īpaši elektroapgādi. Aicinām ar ziedojumu sniegt simbolisko "Gaismu Ukrainai", par ko iegādāsimies LED spuldzes, gaismekļus.

Itālijas vēstniecība Latvijā sniedzot gaismu Ukrainai organizē īpašu itāļu komponista Matteo Ramon Arevalosa koncertu “Europa Suite”. Laikmetīgā mūzikas svītā koncerts apvieno dažādas tautisko deju un mūzikas kompozīcijas no Ukrainas, kā arī tradicionālo mūziku no Polijas un Baltijas valstīm.

Svīta sastāv no četrām daļām, katra daļa ir iedvesmota no klasiskajiem elementiem - zemes, uguns, ūdens, gaisa. Klasiskie elementi ir fundamentāli gan rietumu, gan austrumu kosmogonijās, jo tie tiek uztverti kā cilvēku un naturālās pasaules saskarsmes punkti. Katra tēma ir savienota ar nākamo izmantojot oriģinālās elektroniskās mūzikas kompozīcijas un musique concrète.

Izmantojot harmonijas un balansa alegorijas starp elementiem, “Europa Suite” vēstījums nodod klausītājiem to, ka mieram un taisnīgumam vienmēr jābūt mūsu mērķim un, ka kara skartajiem cilvēkiem nepieciešama palīdzība un atbalsts. Koncerts ir paredzēts kā Itāļu veltījums Ukrainai un tās cilvēkiem cīņā par mieru.

Iegādāties biļetes uz koncertu iespējams šeit.

The Project is placed online on: 01.03.2023

Project completed 30.03.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Bez Tevis nav uzvaras!

Help in Emergency Situations

Twitter Convoy for Ukraine

Dental Treatment for People with Special Needs

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 098 452.77 €