Seko mums Šodien saziedoti jau 107.00 €

Eņģeļi pār Latviju 2014

16.01.2015

Labdarības akcijā „Eņģeļi pār Latviju” saziedoti 440 220 eiro un palīdzību saņems 79 smagi slimi bērni

2015.gada 15.janvārī ir noslēgusies labdarības akcija „Eņģeļi pār Latviju”, kuras ietvaros sabiedrība ziedoja līdzekļus smagi slimu bērnu ārstniecībai un rehabilitācijai. Kopējā saziedotā summa ir 440 220 eiro, par kuru palīdzību saņems 79 bērni.

15.12.2014

Labdarības akcijā Eņģeļi pār Latviju saziedoti 280 695 eiro!

Vakar, 14.decembrī LNT, Swedbank, Rimi un Ziedot.lv rīkotās labdarības akcijas Eņģeļi pār Latviju sirsnīgā pirms Ziemassvētku pasākumā kopumā bērniņiem tika saziedoti 280 695,97 eiro. Iegūtie līdzekļi nodrošinās iespēju palīdzēt ne tikai akcijas laikā pieteiktajiem bērniem – Līgai Samantai, Adriai, Timofejam un Ancei, bet vēl 50 bērniem, kuriem tas ļoti nepieciešams. Labdarības akcijas Eņģeļi pār Latviju organizatori pateicas visiem un ikvienam labas gribas ziedotājiem!

09.12.2014

"Eņģeļi pār Latviju" lielkoncerts jau 14.decembrī

Eņģeļi pār Latviju nolaidīsies 14.decembrī! Aicinām gan lielus, gan mazus uz visas dienas aktivitātēm Līvu laukumā, kur darbosies Ziedot.lv labdarības tirdziņš, notiks piparkūku darināšana kopā ar Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavāru Normundu Baranovski. Ikviens varēs ziedot mantas, apģērbu un apavus trūcīgajām Latvijas ģimenēm un ļauties rotaļām un aktivitātēm.
Bet, vakarā, plkst. 21:00 LNT kanālā aicinām uz skaisto un sirsnīgo Ziemassvētku dziesmu lielo koncertu. Koncertā skanēs speciāli Eņģeļi pār Latviju noslēgumam jaunradītas komponista Kārļa Lāča Ziemassvētku dziesmu aranžijas, kuras klausītāji varēs baudīt Latvijā iemīļotu mūziķu un mākslinieku izpildījumā. Visa vakara garumā emocijās caur dziesmām dalīsies Linda Leen, Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Marts Kristians Kalniņš, Normunds Rutulis, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ralfs Eilands, Igo, Jānis Stībelis, Kristīne Zadovska.

Citi aktuāli projekti

Stiprini Stipros!

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Rūtai Rudzei

Palīdzība Paulai Luīzei Bečai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

61 182.75 €