Seko mums Šodien saziedoti jau 4,320.91 €

Emīlam un Andžejam Zalužinskiem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Emīlam un Andžejam nepieciešamā summa saziedota.

Emīls un Andžejs ir brālīši no Ludzas. Emīlam ir 7 gadi, un Andžejam 5 gadi. Puisīšiem ir diagnosticēts bērnības autisms ar smagu garīgo atpalicību. Emīls šogad uzsāka mācības pirmajā klasē un ir ļoti aktīvs zēns. Emīlam ir arī valodas attīstības traucējumi un problēmas ar uzvedību, bet, neskatoties uz to, zēns ir ļoti sportisks - ļoti patīk peldēšana, ziemā slēpošana. Emīls mīl šūpošanos šūpolēs. Emīla brālis Andžejs apmeklē bērnudārzu un ir pilnībā asistējams. Emīls dievina zīmēšanu un multfilmu skatīšanos.

Brālīšu mamma jau kopš pirmajiem diagnozes uzstādīšanas mirkļiem nav apstājusies un dara visu iespējamo, lai palīdzētu saviem dēliem. Andžeja un Emīla mamma ved savus dēlus uz speciālajām nodarbībām un ir ļoti būtiski uzlabojumi gan uzvedībā, gan attīstībā. Emīlam un Andžejam ļoti palīdz ABA terapijas nodarbības, un pēc katras nodarbības mamma redz uzlabojumus dēlu uzvedībā, pašaprūpes iemaņās un valodas attīstībā. ABA terapijas nodarbības tiek rekomendētas abiem puišiem regulāri. Nodarbībām gadam abiem zēniem nepieciešami 4200 eiro un mammai tas nav pa kabatai, jo ir daudz citu izdevumu ikdienā. Emīla un Andžeja mamma lūdz mūsu atbalstu.

Mums kopā jāpalīdz brālīšiem! Mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 30.09.2021

Projekts noslēgts 21.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Tomam Rēvicam

Atkārtota palīdzība Irēnai

Palīdzība Mārītei Mediņai – Buknei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 856 654.50 €