Follow us Today has already donated 15,259.58 €

Emīlam un Andžejam Zalužinskiem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Emīlam un Andžejam nepieciešamā summa saziedota.

Emīls un Andžejs ir brālīši no Ludzas. Emīlam ir 7 gadi, un Andžejam 5 gadi. Puisīšiem ir diagnosticēts bērnības autisms ar smagu garīgo atpalicību. Emīls šogad uzsāka mācības pirmajā klasē un ir ļoti aktīvs zēns. Emīlam ir arī valodas attīstības traucējumi un problēmas ar uzvedību, bet, neskatoties uz to, zēns ir ļoti sportisks - ļoti patīk peldēšana, ziemā slēpošana. Emīls mīl šūpošanos šūpolēs. Emīla brālis Andžejs apmeklē bērnudārzu un ir pilnībā asistējams. Emīls dievina zīmēšanu un multfilmu skatīšanos.

Brālīšu mamma jau kopš pirmajiem diagnozes uzstādīšanas mirkļiem nav apstājusies un dara visu iespējamo, lai palīdzētu saviem dēliem. Andžeja un Emīla mamma ved savus dēlus uz speciālajām nodarbībām un ir ļoti būtiski uzlabojumi gan uzvedībā, gan attīstībā. Emīlam un Andžejam ļoti palīdz ABA terapijas nodarbības, un pēc katras nodarbības mamma redz uzlabojumus dēlu uzvedībā, pašaprūpes iemaņās un valodas attīstībā. ABA terapijas nodarbības tiek rekomendētas abiem puišiem regulāri. Nodarbībām gadam abiem zēniem nepieciešami 4200 eiro un mammai tas nav pa kabatai, jo ir daudz citu izdevumu ikdienā. Emīla un Andžeja mamma lūdz mūsu atbalstu.

Mums kopā jāpalīdz brālīšiem! Mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 30.09.2021

Project completed 21.10.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For mums with special children

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Support for the Ukrainian people

Palīdzība Edgaram Galajevam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 990.98 €