Seko mums Šodien saziedoti jau 2,393.20 €

Dzimuši, lai dzīvotu

Tukuma dzīvnieku patversme darbojas jau 14 gadus, palīdzot nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem Tukuma, Engures un Kandavas novados. Šeit tiek darīts viss, lai patversmē esošie suņi un kaķi būtu pabaroti, aprūpēti, samīļoti un veseli. Šobrīd pašvaldība apmaksā tikai pirmo 14 dienu uzturēšanos patversmē. Pēc šīm 14 dienām dzīvniekus vajadzētu iemidzināt. Taču ar divām nedēļām bieži vien nepietiek, lai sameklētu pazudušo dzīvnieku saimniekus vai atrastu kaķiem un suņiem jaunas mājas. Tāpēc Jūsu - brīvprātīgo un ziedotāju - palīdzība ir nenovērtējama!

Kvalitatīva suņu un kaķu barošana, kā arī dzīvnieku veterinārā aprūpe mēnesī izmaksā aptuveni 7500 EUR. Daļu no šīm izmaksām ir iespējams segt no pašvaldību līdzekļiem, tomēr sabiedrības atbalsts nepieciešams dzīvnieku barošanai un veterinārajai aprūpei. Paredzēts, ka ar ziedotāju atbalstu palīdzību būtu iespējams nodrošināt 100 dzīvniekiem. 

Ļoti noderīgas būtu arī segas, paklāji kaķu būriem, dzīvnieku rotaļlietas, nagu asināmie kaķiem, konservi, dezinfekcijas līdzekļi, pavadas un siksnas. Tos iespējams aizvest uz patversmi, piesakoties vizītē. Tukuma dzīvnieku patversme atrodas Klusajā ielā 5a, Tukumā. Papildus informācija: mājas lapā. 

 

Projekts ievietots portālā 18.01.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris Delfīns

Palīdzība Danilam Bespalovam

Palīdzība Markusam Kraščukam

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

949 713.93 €