Follow us Today has already donated 1,687.00 €

Dzimuši, lai dzīvotu

Tukuma dzīvnieku patversme darbojas jau 14 gadus, palīdzot nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem Tukuma, Engures un Kandavas novados. Šeit tiek darīts viss, lai patversmē esošie suņi un kaķi būtu pabaroti, aprūpēti, samīļoti un veseli. Šobrīd pašvaldība apmaksā tikai pirmo 14 dienu uzturēšanos patversmē. Pēc šīm 14 dienām dzīvniekus vajadzētu iemidzināt. Taču ar divām nedēļām bieži vien nepietiek, lai sameklētu pazudušo dzīvnieku saimniekus vai atrastu kaķiem un suņiem jaunas mājas. Tāpēc Jūsu - brīvprātīgo un ziedotāju - palīdzība ir nenovērtējama!

Kvalitatīva suņu un kaķu barošana, kā arī dzīvnieku veterinārā aprūpe mēnesī izmaksā aptuveni 7500 EUR. Daļu no šīm izmaksām ir iespējams segt no pašvaldību līdzekļiem, tomēr sabiedrības atbalsts nepieciešams dzīvnieku barošanai un veterinārajai aprūpei. Paredzēts, ka ar ziedotāju atbalstu palīdzību būtu iespējams nodrošināt 100 dzīvniekiem. 

Ļoti noderīgas būtu arī segas, paklāji kaķu būriem, dzīvnieku rotaļlietas, nagu asināmie kaķiem, konservi, dezinfekcijas līdzekļi, pavadas un siksnas. Tos iespējams aizvest uz patversmi, piesakoties vizītē. Tukuma dzīvnieku patversme atrodas Klusajā ielā 5a, Tukumā. Papildus informācija: mājas lapā. 

 

The Project is placed online on: 18.01.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Albertam

Aprūpe mājās

Doctor POGA

Mummy, I love you!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

947 065.73 €