Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Dosim bērniem iespēju!

Dosim 40 bērniem iespēju pilnvērtīgi dzīvot!

Iniciatīvas mērķis ir sniegt palīdzību 40 bērniem ar AST (autiskā spektra traucējumiem), agrīni nodrošinot nepieciešamo terapiju! Mēs no visas sirds ticam, ka visi bērni ir pelnījuši labāko medicīnisko aprūpi neatkarīgi no viņu vecāku finansiālām iespējam. Mēs aicinām palīdzēt un atbalstīt bērnus!

Bērnības autisms ir ar nervu sistēmas attīstību saistīts traucējums. Šobrīd bērnības autisma cēloņi līdz galam vēl nav zināmi. Autisms ir traucējumu spektrs, tāpēc, lai to apzīmētu, bieži tiek lietots nosaukums: autiskā spektra traucējumi (AST). AST izpaužas ar noteiktu pazīmju un funkcionēšanas īpatnību kopumu, kas katram indivīdam atšķiras. Kopumā AST var raksturot kā „traucējumu visa mūža garumā, kas ietekmē, kāda veidā persona komunicē ar citiem un redz pasauli sev apkārt”.

Zinātniski ir pierādīts, jo agrīnāk AST tiek diagnosticēti, un secīgi tiek sniegta atbilstoša un uz pierādījumiem balstīta terapija, jo labākas ir nākotnes prognozes bērniem adaptēties mūsu sabiedrībā. Diemžēl joprojām valsts budžets nesedz terapijas, kuras palīdz bērniem ar AST, un šīs izmaksas jāsedz bērna ģimenei. Aptuvenās izmaksas uz bērnu, ietverot ABA terapiju, logopēdu un citas pierādījumos balstītās terapijas, vienam bērnam izmaksā vidēji 2500 EUR gadā. Daudzas ģimenes diemžēl šo nespēj atļauties un tādēļ vēršas ar lūgumu palīdzēt pie sabiedrības.

Bērnu Slimnīcas fonds (BSF) ir vadošā labdarības organizācija, kas rūpējas par bērnu veselību Latvijā. Līdz šim esam palīdzējuši jau 500 bērniem ar AST. BSF ir izveidojis Latvijā pirmo Autisma kabinetu, kur vecāki vai aprūpētāji, kas audzina bērnu ar AST, var saņemt bezmaksas psiholoģisko palīdzību un konsultāciju.

BSF ir Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas (ERAB/EBRD) kopienas iniciatīvas 2020. gadā izvēlēta organizācija, kuras saņemtajiem ziedojumiem  laika posmā no 2020. gada 10.decembra līdz 2021.gada 10.jūnijam likt klāt tieši to pašu summu.

ERAB kopienas iniciatīvas 2020. gada atbalsta solījums būs spēkā, ja tiks izpildītas ziedojumu piesaistes un atskaišu iesniegšanas prasības.

Projekts ievietots portālā 02.02.2021

Projekts noslēgts 18.05.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Viesturam Veisam

3D printeri Ukrainas armijai

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €