Seko mums Šodien saziedoti jau 957.00 €

Dod Pieci labdarības maratons

Par ziedojumu vismaz 5 eiro apmērā iespējams pieteikt dziesmu dodpieci.lv.

Vēzis ir diagnoze, kas biedē. Vēzis atstāj ne tikai fiziskas rētas, bet arī dziļus emocionālos nospiedumus par pārdzīvoto.

Latvijā ir gandrīz 75 tūkstoši onkoloģisko pacientu jeb cilvēku, kuriem ir bijis diagnosticēts vēzis. Taču nevienam no viņiem un viņu tuviniekiem nav pieejama valsts nodrošināta psihosociālā rehabilitācija. Kad aktīvā ārstēšanās noslēgusies, onkoloģiskajiem pacientiem ir jādzīvo tālāk, taču daudziem atdzimt jaunai dzīvei tikai pašu spēkiem neizdodas.

Biedrība “Dzīvības koks” ik gadu rīko nometnes, kurās vēža skartie cilvēki var saņemt dažādu nozaru speciālistu konsultācijas un palīdzību, atjaunot slimības laikā zaudētos spēkus un dzīvesprieku, kā arī gūt iedvesmu turpmākajai dzīvei. Līdz šim ar biedrības savāktajiem ziedojumiem pieticis vien trīs nometnēm gadā, kurās var piedalīties tikai 48 cilvēki, taču palīdzība ir nepieciešama tūkstošiem.

Šogad  “Latvijas Radio” organizētajā labdarības maratonā “Dod Pieci” sabiedrība ar savu ziedojumu var atbalstīt onkoloģiskos pacientus, palīdzotot biedrībai “Dzīvības Koks” sarīkot pēc iespējas vairāk psihosociālās rehabilitācijas nometnes vēža skartajiem cilvēkiem. 5 eiro ziedojums ir viena nodarbības stunda vienam cilvēkam nometnē. 

Maratons notiks no 15. - 21. decembrim un tam būs iespēja sekot līdzi “Latvijas Radio 5 - pieci.lv” ēterā, tiešsaistē un Latvijas Televīzijas kanālos.

Vairāk informācijas – www.dodpieci.lv

Projekts ievietots portālā 25.10.2016

Projekts noslēgts 16.03.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Ziedot iespējams arī zvanot uz labdarības tālruni 90067005*.

*Maksa par zvanu 1,42 EUR, tai skaitā Lattelecom apkalpošanas maksa par katru zvanu 12,1%. Ja Jums neizdodas noziedot zvanot no mobilajiem tālruņiem, lūgums sazināties ar savu operatoru, lai noskaidrotu vai Jūsu izvēlētais tarifs ļauj veikt zvanus uz labdarības tālruņiem. Diemžēl priekšapmaksas karšu lietotājiem nav iespējams ziedot zvanot uz labdarības tālruni.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Rūpju bērnu māmiņām

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

824 180.48 €