Follow us Today has already donated 340.00 €

DOD PIECI 2023

Labdarības maratons “Dod pieci!” šogad iestāsies par atbalstu riskam pakļautiem bērniem un jauniešiem. Tie ir bērni un jaunieši, kuriem jau ir dažādas uzvedības problēmas vai kuri dzīvo apstākļos, kas šādas problēmas var radīt. Viņi nereti tiek dēvēti par “problēmjauniešiem”, tomēr vispirmām kārtām viņi ir vienkārši jaunieši, kas ir mums līdzās un kam ir nepieciešama palīdzība. Valsts kontroles 2022.gada revīzijas ziņojumā tiek lēsts, ka Latvijā šobrīd ir vairāk nekā 10 tūkst. bērnu ar uzvedības problēmām, kuri ilgstoši un bez attaisnojoša iemesla neapmeklē izglītības iestādi, lieto dažādas apreibinošas vielas, pārkāpuši likumu utml. Savukārt vairāk nekā 36 tūkstošiem jeb katram 7. bērnam Latvijā pastāv uzvedības problēmu iestāšanās risks – šie bērni ir cietuši no vardarbības vai noziedzīga nodarījuma, atrodas ārpusģimenes aprūpē vai dzīvo ģimenē, kurā ir riski nepietiekamai bērna aprūpei u. c.

Jau desmito gadu pēc kārtas Latvijas Radio Pieci.lv un Latvijas sabiedriskie mediji aicinās palīdzēt risināt Latvijā svarīgas problēmas. Šogad labdarības maratons "Dod pieci" notiks no 15. līdz 21. decembrim. Latvijas Radio 5 dīdžeji 24/7 režīmā dalīsies ar cilvēku pieredzes stāstiem, ekspertu viedokļiem un atskaņos ziedotāju izvēlētas dziesmas, iestājoties par pārmaiņām sabiedrībā. 

Maratona laikā saziedotie līdzekļi caur labdarības organizāciju Ziedot.lv nonāks pie bezpeļņas organizācijām, kas sniedz profesionālu palīdzību bērniem un jauniešiem, kuri palikuši bez pienācīgas ģimenes aprūpes, cietuši no vardarbības un citiem noziegumiem, pašiem radušās uzvedības problēmas. Par saziedotajiem līdzekļiem sniegs viņiem piemērotus pakalpojumus, sākot no speciālistu konsultācijām, pirmās nepieciešamības lietu iegādes un beidzot ar atbalsta personas jeb mentora meklējumiem.

The Project is placed online on: 03.10.2023

Project completed 06.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Twitter Convoy for Ukraine

Medical Massage

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Help for Ukrainians with leg amputations

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €