Seko mums Šodien saziedoti jau 220.00 €

Dakteris POGA 2020

Kad bērniņam sāp puncītis vai austiņa, kad naktīs ir slikti sapnīši vai valodiņa neraisās, tad mammas un tēti ir satraukti. Katrs vecāks grib palīdzēt savam bērnam un redzēt to veselu. Dažkārt saslimšana ir tikai īslaicīga, bet dažkārt simptomi var liecināt par nopietnu saslimšanu vai bērna attīstības traucējumiem. Tad vajadzīgs zinoša un iejūtīga speciālista padoms, lai sniegtu bērnam savlaicīgu palīdzību. Vajadzīgs dakteris POGA, kas vecākus un bērnus saprot un mīl!

Programma “Dakteris POGA” ir Ziedot.lv labdarības programma, kas nodrošina bērniem ar neiroloģiskiem kustību traucējumiem labāko speciālistu padomu. Programma dod iespēju saņemt konsultācijas pie augsti kvalificēta speciālistu konsīlija, lai laicīgi atklātu problēmas un saņemtu ārstniecību. 

Programmā “Dakteris POGA” atbalsts bērniem ar funkcionāliem traucējumiem tiek apmaksāts no ziedojumiem. Jo katrs bērniņš ir pelnījis saņemt vislabāko, arī bērni no rūpju ģimenēm. Viena konsīlija izmaksas ir 95 eiro.  Speciālistu konsīlijos parasti piedalās rehabilitologs, neirologs, ortopēds un POGA bērnu rehabilitācijas vadītāja, vajadzības gadījumā tiek pieaicināti arī citi funkcionālie speciālisti.

Palīdzi dakterim POGA palīdzēt bērniem!

 

Projekts ievietots portālā 13.02.2020

Projekts noslēgts 01.01.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Markam Zjabko

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Jūlijai Trofimovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 886 300.30 €