Seko mums Šodien saziedoti jau 21,635.46 €

Daiņa Viļuma repatriācija

Palīdzību sava 44 gadus vecā dēla Daiņa repatriācijai no Lielbritānijas lūdz viņa mamma Mirdza Viļuma. Dainis pēkšņi mira Lielbritānijā, Margate, kur dzīvoja un strādāja jau vairākus gadus. Viņš bija solījis mammai drīz atgriezties atpakaļ uz dzīvi Latvijā.  

Pēdējās dienās Dainis bija sūdzējies par nogurumu un miegainību. Taču tad kādu dienu Dainis atnāca no darba, apsēdās krēslā, bet kaimiņš aizgāja uz savu istabu. Nākamajā rītā kaimiņš viņu atrada krēslā jau mirušu. Daiņa māte lūdz mūsu palīdzību dēla pārvešanai uz Latviju, lai redzētu viņu vēl pēdējo reizi un apglabātu dzimtenē.

Lai pārvestu dēlu apbedīšanai Latvijā nepieciešami 1700 eiro. Daiņa mammai Mirdzai ir 76 gadi, viņa dzīvo ar 15 gadus veco mazdēlu, kuru audzina jau no pirmajiem dzīves mēnešiem, abi dzīvo Elejā. Mirdzai nav naudas, lai varētu pārvest dēlu, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku atbalstu.

Palīdzēsim pārvest dēlu!

Projekts ievietots portālā 10.03.2017

Projekts noslēgts 22.03.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Īpašas masāžas rūpju bērniem

Mazajām sirsniņām Vidzemē

Grāmatu starts

Bērna sargeņģelis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

977 197.18 €