Seko mums Šodien saziedoti jau 506.00 €

Cerības gaisma Evelīnai Kozuļinai

Mazajai Evelīnai no Rīgas ir 4 gadiņi. Mazā meitenīte bija ļoti gaidīta un lolota. Taču priekšlaicīgu dzemdību dēļ (piedzima 28 grūtniecības nedēļā) Evelinai ir nopietnas veselības problēmas - bērnu cerebrālā trieka un apakšējā spastiska paraparēze.

Savos 4 gados mazā ir pārcietusi daudzas medicīniskas procedūras, speciālistu apmeklējumus, atrašanos slimnīcās un regulāras rehabilitācijas. Evelīna visu sāka darīt vēlāk nekā viņas vienaudži. Meitene sāka staigāt tikai divu gadu vecumā, katrs solītis padevās ļoti grūti, un viņa joprojām staigā uz pirkstu galiņiem.

Neskatoties uz grūtībām, Evelīna ir ļoti dzīvespriecīga, aktīva un komunikabla meitene. Mazajai ļoti patīk dejot, bet viņas diagnoze traucē ikdienā raiti vest dejas solīti. Evelīnas vecāki ir sameklējuši iespēju veikt muskuļu pagarinošu operāciju Polijā (pēc Ulzibata metodes), kuras rezultātā Evelīnas kājiņas tiktu atbrīvotas no pārmērīgā saspringuma un spasticitātes. Operācija Polijā un agrīnā rehabilitācija pēcoperācijas periodā izmaksā daudz- 5690 EUR un tādu līdzekļu ģimenei šobrīd nav.

Evelīnas atbalstam kamerkoris "Cantamus", 22.decembrī rīko brīnišķīgu labdarības garīgās mūzikas Ziemassvētku koncertu "Cerības gaisma". Koncerts notiks LU Lielajā aulā, plkst. 17:00. Visi ienākumi no biļetēm nonāks Evelīnas atbalstam. Biļetes iegādājamas Biļešu Paradīze kasēs un inernetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/78564 

Mēs visi kopā varam palīdzēt mazajai Evelīnai piepildīt sapni par dejošanu. Mēs to varam!

 

Projekts ievietots portālā 09.12.2019

Projekts noslēgts 23.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Mazajiem pacientiem SUPERVAROŅA TĒRPS

Palīdzība Danilam Bespalovam

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

957 093.41 €