Follow us Today has already donated 0.00 €

Cerības gaisma Evelīnai Kozuļinai

Mazajai Evelīnai no Rīgas ir 4 gadiņi. Mazā meitenīte bija ļoti gaidīta un lolota. Taču priekšlaicīgu dzemdību dēļ (piedzima 28 grūtniecības nedēļā) Evelinai ir nopietnas veselības problēmas - bērnu cerebrālā trieka un apakšējā spastiska paraparēze.

Savos 4 gados mazā ir pārcietusi daudzas medicīniskas procedūras, speciālistu apmeklējumus, atrašanos slimnīcās un regulāras rehabilitācijas. Evelīna visu sāka darīt vēlāk nekā viņas vienaudži. Meitene sāka staigāt tikai divu gadu vecumā, katrs solītis padevās ļoti grūti, un viņa joprojām staigā uz pirkstu galiņiem.

Neskatoties uz grūtībām, Evelīna ir ļoti dzīvespriecīga, aktīva un komunikabla meitene. Mazajai ļoti patīk dejot, bet viņas diagnoze traucē ikdienā raiti vest dejas solīti. Evelīnas vecāki ir sameklējuši iespēju veikt muskuļu pagarinošu operāciju Polijā (pēc Ulzibata metodes), kuras rezultātā Evelīnas kājiņas tiktu atbrīvotas no pārmērīgā saspringuma un spasticitātes. Operācija Polijā un agrīnā rehabilitācija pēcoperācijas periodā izmaksā daudz- 5690 EUR un tādu līdzekļu ģimenei šobrīd nav.

Evelīnas atbalstam kamerkoris "Cantamus", 22.decembrī rīko brīnišķīgu labdarības garīgās mūzikas Ziemassvētku koncertu "Cerības gaisma". Koncerts notiks LU Lielajā aulā, plkst. 17:00. Visi ienākumi no biļetēm nonāks Evelīnas atbalstam. Biļetes iegādājamas Biļešu Paradīze kasēs un inernetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/78564 

Mēs visi kopā varam palīdzēt mazajai Evelīnai piepildīt sapni par dejošanu. Mēs to varam!

 

The Project is placed online on: 09.12.2019

Projekts noslēgts 23.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Families with children who have impairments

Help parents who take care about disable children

Palīdzība Montai Vasarai-Beķerei

Palīdzība Anetei Boļšakai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

87 629.05 €