Seko mums Šodien saziedoti jau 5,354.70 €

Bērnu grāmatas Latvijas bibliotēkām

Šajos taupības laikos arvien vairāk un vairāk cilvēku iet uz bibliotēkām. Rocība ģimenēm vairs neļauj pirkt jaunākās grāmatas sev un saviem bērniem. Bibliotēkas ir vienīgās vietas, kur visi var lasīt grāmatas bez maksas. Diemžēl arī bibliotēkām šobrīd vairs nepietiek līdzekļu jaunu grāmatu iegādei bērniem. Grāmatu lasīšana iepretim datorspēlēm jau tāpat cīnās par savu tik svarīgo vietu bērnu harmoniskā un intelektuālā attīstībā. Šobrīd svarīgi, lai bibliotēkās nonāk jaunākās grāmatas, lai interese lasīt neapsīkst un attīstās.

Bērnu literatūras centrs nu jau vairākus gadus īsteno lasīšanas veicināšanas programmu „Bērnu žūrija”. Tā jauno lasītāju vidū ir ļoti populārs lasīšanas maratons, kas jau kļuvis par tradīciju. Tajā iesaistījušies 17 000 bērnu vecumā 6 - 17 gadiem no visas Latvijas.

Ja krāsaini lasīsi, krāsaini domāsi! Lasi, domā, dari! Grāmata – tas ir piedzīvojums! Lasi grāmatu, dators pagaidīs! Nesūdzies par garlaicību, lasi! - tā teikuši bērni, kuri aizrautīgi lasa un vērtē grāmatas.

Atbalstīsim bērnu grāmatu iegādi Latvijas bibliotēkām, mudināsim bērnus lasīt! Lai jaunākās un labākās grāmatas nonāk līdz mazajam lasītājam!

Projekta mērķis: Iegādāties bērnu grāmatas Latvijas bibliotēkām. Vienai bibliotēkai tiks iegādāts pilns „Bērnu žūrijas” grāmatu komplekts, kura izmaksas ir apmēram 100 lati. Gada laikā plānots palīdzēt 70 Latvijas bibliotēkām, kopsummā grāmatu iegādei nepieciešami 7000 lati. 

Projekta īstenotājs: Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība sadarbībā ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centru.

 

Projekts ievietots portālā 08.05.2009

Projekts noslēgts 04.03.2011

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Dināram Kalniņam

Par Ukrainas uzvaru!

Palīdzība Jekaterinai Priedienai

Palīdzība ārkārtas situācijās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 950 289.30 €