Seko mums Šodien saziedoti jau 8,314.27 €

Atkārtota palīdzība Vitālijam Saharovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 10. martā Vitālijs ar meitu dosies uz klīniku Izraēlā, kur viņam tiks veikta nepieciešanā radioķirģijas operācija. 

Trīs bērnu tēvs Vitālijs lūdz atkārtotu palīdzību sabiedrībai, lai turpinātu ārstniecību!

Vitālijam pagājušais gads bija atnesis traģisku ziņu par ļaundabīgu aknu audzēju. Audzējs bija ļoti liels, to operēt nevarēja, tādēļ Latvijas ārsti Vitālijam nozīmēja paliatīvu terapiju, kas uztur viņa stāvokli, bet neārstē pašu slimību. Vitālija vecākā meita Alesija, nespēdama samierināties ar notiekošo, uzņēmās darīt visu iespējamo, lai glābu savu tēti. Ar līdzcilvēku palīdzību viņa noorganizēja, ka Vitālijs šajā pavasarī varēja doties uz klīniku Izraēlā. Tas bija riskanti, jo Vitālija stāvoklis bija ļoti smags un prognozes ļoti sliktas. Assuta klīnikā tika veikti papildus izmeklējumi, precizēta diagnoze un nozīmētas zāles Nexavar, lai audzēju samazinātu un to būtu iespējams operēt. Šīs zāles par piemērotām atzina arī Latvijas ārstu konsīlijs, kā rezultātā Vitālijs tās varēja saņemt Latvijā ar daļēju valsts līdzfinansējumu un līdzcilvēku atbalstu.

Pēc pusgadu ilgā ārstniecības kursa panākts ievērojams uzlabojums – audzēja apmērs ir ievērojami samazinājies  un Vitālija pašsajūta ir uzlabojusies un audzēja apmēri ievērojami samazinājušies. Tas bija iespējams pateicoties līdzcilvēku dāsnajam atbalstam 31 322.87 eiro apmērā. Taču ģimene atkal lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai veiktu operāciju audzēja likvidēšanai.  Izraēlas klīnikas ārsti Vitālijam ir nozīmējuši stereotaktiskās radioķirurģijas operāciju, kas jāveic pēc iespējas ātrāk. Bija cerēts veikti operāciju vēl pagājušajā gadā. Operācija, konsultācijas, izmeklējumi un 5 nedēļu uzturēšanās klīnikā izmaksā 54818 eiro, papildus bija nepieciešami līdzekļi medikamentu iegādei un ceļa izdevumiem. Taču tā kā šo summu tik īsā laikā nebija iespējams savākt, tad šobrīd izmeklējumi un ārstu konsultācijas un, cerams, arī pati operācija plānota marta sākumā. Papildus klīnikas izdevumiem nepieciešami vēl 3282.38 eiro medikamentiem Nexavar un Xarelto, lai iesākto ārstniecību turpinātu līdz operācijai. No iepriekš saziedotajiem līdzekļiem atlikumā vēl ir 731.91 eiro, kas segs daļu no medikamentu izmaksām. Tādējādi klīnikas izdevumiem un medikamentiem kopā nepieciešami 57 368.47 eiro. Šādi līdzekļi Vitālija ģimenei nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību! 

Palīdzēsim Vitālijam!

 

Projekts ievietots portālā 09.11.2018

Projekts noslēgts 19.02.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

Palīdzība Karīnai Garmatai

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Programma AVANTI

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

780 576.95 €