Seko mums Šodien saziedoti jau 160.00 €

Atkārtota palīdzība Uldim Vasiļevskim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Uldis no Cēsīm ir pacientu iemīļots ģimenes ārsts ar 35 gadu stāžu un vēl aizvien iespēju robežās strādā savā pirmajā prakses vietā – Skujenē, kā arī Kaives un Taurenes pagastos. Uldis atzīst, ka savu darbu veic pēc vislabākās sirdsapziņas, nežēlojot savu veselību un neskaitot darba stundas. Ģimenē viņš ir mīļš vīrs un tētis pieciem bērniem - divi bērni jau pieauguši, trīs nepilngadīgi, jaunākajam četri gadiņi.

Slimība nešķiro, tā skar arī mediķus. Uldis jau trešo gadu cīnās ar nieru vēzi. Viņš pārcietis smagu operāciju un izgājis vairākus ķīmijterapijas kursus. Pērn ārstu konsīlijs nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Opdivo, kas nav valsts apmaksāts, bet saskaņā ar starptautiskajām vadlīnijām rekomendēts tādos gadījumos kā Uldim.  Vienas devas izmaksas ir 5521,60 eiro, par saziedotajiem līdzekļiem Uldis ārstējas jau pusgadu, rezultāti ir ļoti labi.  Ulda ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību zāļu iegādē vēl 14031,48 eiro apmērā nepilnām trīs devām. 

Palīdzēsim Uldim!

Projekts ievietots portālā 12.01.2022

Projekts noslēgts 10.04.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Valdai Tračumai

Palīdzība Lindai Kalinichenko

Atkārtota palīdzība Jevgenijai Kovaļenko

Atkārtota palīdzība Jekaterinai Ļebedevai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 998.35 €