Follow us Today has already donated 480.00 €

Atkārtota palīdzība Uldim Vasiļevskim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Uldis no Cēsīm ir pacientu iemīļots ģimenes ārsts ar 35 gadu stāžu un vēl aizvien iespēju robežās strādā savā pirmajā prakses vietā – Skujenē, kā arī Kaives un Taurenes pagastos. Uldis atzīst, ka savu darbu veic pēc vislabākās sirdsapziņas, nežēlojot savu veselību un neskaitot darba stundas. Ģimenē viņš ir mīļš vīrs un tētis pieciem bērniem - divi bērni jau pieauguši, trīs nepilngadīgi, jaunākajam četri gadiņi.

Slimība nešķiro, tā skar arī mediķus. Uldis jau trešo gadu cīnās ar nieru vēzi. Viņš pārcietis smagu operāciju un izgājis vairākus ķīmijterapijas kursus. Pērn ārstu konsīlijs nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Opdivo, kas nav valsts apmaksāts, bet saskaņā ar starptautiskajām vadlīnijām rekomendēts tādos gadījumos kā Uldim.  Vienas devas izmaksas ir 5521,60 eiro, par saziedotajiem līdzekļiem Uldis ārstējas jau pusgadu, rezultāti ir ļoti labi.  Ulda ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību zāļu iegādē vēl 14031,48 eiro apmērā nepilnām trīs devām. 

Palīdzēsim Uldim!

The Project is placed online on: 12.01.2022

Project completed 10.04.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Lienei Romanovskai

Let’s help little hearts

Palīdzība ārkārtas situācijās

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 756 681.68 €