Seko mums Šodien saziedoti jau 17,619.31 €

Atkārtota palīdzība Sanitai Zutei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota. Papildus saziedotā summa tiks izlietota turpmākai Sanitas ārstniecībai. Kamēr tiek gaidīts turpmākās ārstniecības plāns, ziedojumu piesaiste ir noslēgta.  

Šī gada augusta beigās 31 gadu jaunā Sanita, kura ir 10 gadus veca dēla mamma, lūdza līdzcilvēku palīdzību savas dzīvības glābšanā.

Sanita ir modele, daudzi viņu atpazīs Latvijā iemīļotu produktu reklāmās, dažās arī kopā ar dēlu. Darba dēļ Sanita daudz laika pavadījusi ārpus Latvijas. “2016. gadā man bija vislabākā manas dzīves vasara, bija iespēja pavadīt to ar savu 8 gadu veco dēlu Ibizā. Viss šķita pārāk labi, lai būtu patiesība”, atzīst Sanita. Drīz pēc tam Sanita sajuta veselības problēmas, domāja, ka tas saistīts ar darba slodzi. Taču pavisam drīz jau tika uzzināts patiesais sliktās pašsajūtas cēlonis – dzemdes kakla vēzis. Tika nozīmēta operācija, taču Sanita meklēja alternatīvas iespējas ārvalstu klīnikās. Viņa ārstējās ar saudzējošām metodēm, lai maksimāli attālinātu un varbūt pat izvairītos no operācijas. Šovasar Sanita devās uz klīniku Londonā. Viņas veselības stāvoklis strauji pasliktinājās, viņa cieta stipras sāpes, strauji zaudēja svaru, kas arī ierobežo šobrīd iespējamās ārstniecības iespējas. 

Sanita atteicās no Latvijā piedāvātās paliatīvās aprūpes un, pateicoties līdzcilvēku palīdzībai, kopš septembra sākuma Sanita ārstējas Vācijas Integratīvās medicīnas onkoloģiskajā klīnikā Hospital Dr. Herzog, kas piedāvā saudzējošu, organisma pašatveseļošanās spēkus stiprinošu terapiju kopā ar ķīmijterapiju. Ārstēšanās rezultātā Sanita vairs necieš stiprās sāpes, kas liedza naktīs gulēt, viņai ir svara pieaugums, kas  liecina, ka jaunā sieviete atgūst spēkus turpmākai cīņai ar smago slimību. Sanitai veikta asinspārliešana, 18 hipertermijas procedūras un citas manipulāciijas, viņa veiksmīgi pārcietusi pirmo ķīmijterpijas procedūru. 26 dienu ārstniecība izmaksājusi 19020.70 eiro, Sanitai veikti izmeklējumi un medicīniskas manipulācijas arī citā klīnikā - Asklepios Klinik Lich.

Šobrīd Sanita saņēmusi aprēķinu par turpmāko 28 dienu ārstniecību par 28388 eiro, kas ietver uzturēšanās un aprūpes izdevumus, 3 pilna ķermeņa un 15 lokālās hipertermijas procedūras un ķīmijterpiju. Procedūras un maniplācijas var mainīties atkarībā no Sanitas veselības stāvokļa, tādēļ ārstēšanās izdevumu reālā summa var atškirties no plānotās. 6613.30 eiro pieejami atlikumā no iepriekš saziedotajiem līdzekļiem, taču, lai turpinātu ārstēšanos nepieciešami, vēl 21774.70 eiro. Sanita lūdz arī palīdzību savas dzīvības glābšanā, lai atveseļotos un būtu kopā ar savu dēlu arī turpmāk. 

Palīdzēsim Sanitai!

Projekts ievietots portālā 28.09.2018

Projekts noslēgts 12.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Kārļa Leo Šmita ģimenei

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Piepildi bērniņa sapni!

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 209 832.58 €